Аніта

Сироватка для обличчя з ліфтинг-ефектом, з СО2, з екстрактом кавових зерен, колагеном і гіалуроном

Сироватка для обличчя з ліфтинг-ефектом, з СО2, з екстрактом кавових зерен, колагеном і гіалуроном

Сьогодні мій ранок почався зі знайомства з українським брендом Tink. Зі своїм замовленням я отримала пробний зразок сироватки для обличчя з ліфтинг-ефектом.
Сироватка має інтенсивні відновлюючі властивості, стимулює оновлення клітин і регенеративні процеси шкіри.


Активні компоненти: Гліцерин, олія виноградних кісточок арганії, олія жожоба, алантоїн, гіалуронат натрію, CO2-екстракт ванілі, CO2-екстракт шипшини, CO2-екстракт моркви, CO2-екстракт кавових зерен, вітамін Е, феруловая кислота.

Колаген активно відновлює еластичність шкіри, живить, розгладжує, пожвавлює її.

Гіалуронова кислота створює невидиму захисну плівку на поверхні шкіри, яка сприяє утриманню вологи всередині, завдяки чому шкіра зволожена протягом довгого часу.


СО2 - екстракт кавових зерен є ефективним засобом для відновлення шкіри, поліпшення її мікрорельєфу, запобігає старінню, поліпшує кольору обличчя, запобігає появі поверхневих зморшок.

Пакування: в мене пробний зразок. Маленький білий пакетик, об'єм 2 мл. Вказана вся основна інформація. Насічки для відкриття немає тому знадобляться ножиці.

Текстура приємна, легка. Середньої густоти, схожа на легкий крем. При нанесенні на шкіру одразу тане.

Аромат легкий, але для мене не зовсім зрозумілий. Мені не дуже сподобався, добре, що він не ярко виражений. Деякий час відчувається на шкірі.

Особливості Collagen + Hyaluronic Acid Lifting Serum від бренду Tink:

- потужний комплекс колагену та гіалуронової кислоти усуває зморшки, зволожує та робить шкіру гладкою;
- покращує текстуру шкіри, вирівнює шорсткість і робить яскравішим тьмяний колір обличчя;
- зручний дозатор та економна витрата засобу;
- легка, ніжна текстура, що швидко вбирається;
- обличчя набуває свіжого та доглянутого вигляду.

Склад
Aqua, Jojoba Oil, Argania Grape Seed (Vitis Vinifera) Oil, Glycerin, Ethylhexyl Olivate, Sodium Acrylates Copolymer, Polyglyceryl-4 Olivate, Soluble Collagen, Sodium Hyaluronate, Аllantoin, Propanediol, Vanilla Planifolia (CO2) Еxtract, Rosa, Canina (CO2) Fruit Extract, Daucus Sativus Seed (CO2) Extract, Coffea Arabica Seed (CO2) Extract, Tocopherol Acetate, Ferulic Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Silica, Parfum, Citric Acid

Мої враження
Легка і приємна у використанні. Після нанесення шкіра одразу стає м'якою, дуже приємною на дотик. Добре поглинається, не залишає липких слідів, немає відчуття плівки. Візуально тон шкіри виглядає рівніше. Обличчя добре зволожене, стало трішки світлішим. Про боротьбу зі зморшками або якийсь ліфтинг- ефект казати не можу, бо потрібно користуватися хоча б декілька тижнів щоб побачити різницю. Загалом обличчя виглядає свіжим і сяючим. Для першого разу я задоволена результатом.