alena.rosee

Абрикосове сяйво! | Mermade Glow Up!

Абрикосове сяйво! | Mermade Glow Up!

Давно хотіла спробувати цей продукт , хоч і розуміла по відгукам , що він неоднозначний , сироватка MERMADE дійсно сяюча , але чи сподобалась - читай далі 🤩

Абрикосове сяйво! | Mermade Glow Up!

Я , як та сорока , бачу щось блискуче - воно мені цікаве 😁

✨Пакування: картонна коробочка без слюди , сироватка в скляному флаконі , є піпетка в фірмових кольорах бренду

✨Консистенція: середньої густоти, без жирності , з великою кількістю слюди та міки

✨Запах: о тут ось чому назва допису про абрикоси , бо пахне вона дійсно свіжими , навіть трохи переспішими абрикосами 🍑

🌿Корисності:

Олія авокадо , Протеїни Шовку, Олія Соняшника , Вітамін Е, Аспаргінова кислота (класна проти пігментних плямок), Уреа (мега пом'якшувач)

✨Ефект:

сироватка дійсно мега сяюча , тому я її використовую тільки в денному догляді і під макіяж.

Наноситься просто , не скатується, вбирається моментально , залишаюси тільки шовковий фініш.

Липкість та Жирність відсутня , якщо у вас дуже суха шкіра або жирна цей продукт може не підійти, бо для сухої буде недостатньо зволоження , а для жирної забагато блиску . (Моя така думка).

Сироватка не провокує запалення чи прищики , не забиває пори. З легким макіяжем виглядає органічно , шкіра немов підсвічена під пудрою чи легкою тональною основою.

У продукта помірне зволоження , якщо його не вистачає можна додати трошки крему .

🍯Аромат приємний , не заважає на шкірі )

Я б назвала це все ж декоративним продуктом з доглядаючими властивостями 😋

Я все ж задоволена , що цей продукт з'явився в мене, користуюсь із задоволенням 🤩 додаю фото та відео сяйва сироватки та як вона виглядає в щоденному макіяжі 💕