дика яґіда

LAMEL LET’S GLAZE блиск для губ на 5 хвилин з ароматом «чогось солодкого»

LAMEL LET’S GLAZE блиск для губ на 5 хвилин з ароматом «чогось солодкого»

Всі відгуки мають рацію - аромат нейтральний у всіх однаковий «щось солоденьке», на губи лягає рівно, не скатується, сильно не липне. Аплікатор вкрав моє серденько, нагадує лапку котика, хочеться постійно мазюкатись блиском. Формат маленької баночки чудово лягає в будь-яку сумочку👜

У мене дуже сухі губи і постійно в трінщинках, тож я без бальзаму для губ не виходжу з дому. Придбала блиски, щоб трошки урізноманітнити рутину, брати із собою та сяяти 💫

Цей блиск обіцяє «покрити глазурʼю» ваші губки, з таким собі ефектом «рідкого скла», але ось цікавинка - ефект на губах лишається десь на хвилин 10-15. Дуже швидко вибирається в губи, лишається такий легкий ефект масляних губ, зволожених.

Колір у цього відтінку (strawberry jam 402) майже прозорий, легкий відтінок рожевого, має назву полуничний джем, але по віддушка не полунична, може вирішили не експерементувати із ароматами) текстура мʼяка, гелева.

До бренду LAMEL я відношусь нейтрально, але лякає їх агресивна реклама та навʼязливі піар розсилки блогерам, від цих розпаковок відчуваєш, наче впускаєш щось важливо красиве, а колекція «новинок» змінюється кожен сезон.

Мій досвід користування блиском - приблизно тиждень. З плюсів - поки він свіженький всередині блиск виглядає дуже апетитно. На одне нанесення вистачає одного окунання аплікатора, якщо виходиш за контур губ - нічого страшного 👄

Мій вердикт по цьому блиску - купуйте, якщо ви хочете його, дивитесь, обираєте. Не купуйте, якщо у вас є 100 блисків інших марок і кожен ви нанесли максимум 3 рази, не провокуйте надмірне споживання. Всі блиски однакові, від ще одного диску вам не буде краще на душі🩷

ЛАЙФХАК - коли закінчиться засіб і перестане набиратись на «лапку» - вийміть стопер (прозорий ковпачок всередині блиску) - користуйтесь продуктом на повну 🪭

Підписуйтесь, якщо вам сподобався мій допис про блиск LAMEL LET’S GLAZE , попереду ще огляди на коректор, пудру від цього ж бренду. А в моїх постах зазирніть в looks, там є цікаві та нестандартні відео, сподіваюсь ви оціните 🌝

LAMEL LET’S GLAZE блиск для губ на 5 хвилин з ароматом «чогось солодкого»
LAMEL LET’S GLAZE блиск для губ на 5 хвилин з ароматом «чогось солодкого»
LAMEL LET’S GLAZE блиск для губ на 5 хвилин з ароматом «чогось солодкого»
LAMEL LET’S GLAZE блиск для губ на 5 хвилин з ароматом «чогось солодкого»