Blondie_rs

Glambee - що ти зі мною робиш?

Glambee - що ти зі мною робиш?

Привіт! Я вже, напевне, декілька разів повідомляла про те, що більше не хочу купувати за шалені гроші косметику. Якщо є щось цікаве на знижці - можу подумати [і це, зазвичай, щось непотрібне]. Після стількох розпаковок з Fenty, Huda, Natasha Denona, Colourpop, Jeffree Star та інших, я перестала відчувати радість. Бо віддаю немалі гроші, і очікування не завжди співпадають з реальною якістю та результатом. Дедалі частіше у бюджетному сегменті знаходжу дʼюпи [аналоги], які цілковито можуть посперечатись із своїми "натхненниками" та випередити їх у якості формул. Коли я тільки починала знайомитись із світом декоративної косметики, градація в ціні справді позначала і градацію в якості. Якщо брати до уваги тіні, то ти не міг знайти людські формули в палетках за $5-10.

Тепер ніколи не знаєш, що ти можеш знайти до 100 грн (звісно, не беремо до уваги тональні, консилери, що напряму можуть підіпсути шкіру). І ось зайшла я в інтернет пошукати відгуки на тіні, як занотувала собі цілий список хотілок. Дочекалась потрібної акції та пішла гребти продукти з полиць 😂

І перше, за чим я йшла - так це за олівчикамм. Моє знайомство з брендом власне й почалось рік назад із мультихромних рідких тіней, які просто перевершили усі мої очікування. Кому цікаво - можна почитати туть https://club.makeup.com.ua/post/17138/ .

Так і цього разу - покупки не обійшлись без мультихромів. Щоправда, коли я робила свотчі для цього допису, то зауважила, що взяла не той зелений 😂 Я просвотчила всі, і переплутала два відтінки. Не хвилюйтесь - до мене їдуть ще два олівчики. Той, що я першочергово хотіла, та блакитно-морозний.

Ними дуже легко малювати, формула справді гелева та стійка. За 80 грн це просто казка. Сьогодні вже робила стрілочки зеленим; обовʼязково напишу відгук згодом про всі 4 відтінки 😇

Я не знаю, нащо воно мені здалось, бо руки в мене не криві. Але я подумала, що десь та й пригодиться. Раніше використовувала скотч, а тепер захотілось більш професійно підійти до цього питання 😁

Знову ж таки, бренд дуже надихнувся Худою, що просто скопіював форму пакування та текстуру продукту. Але, що я вам хочу сказати. Я не планувала купляти пресовану пудру, та після того, як я не вгадала з відтінком Glowish від Huda Beauty (на яку, власне, і аналог), то подумала - а що я втрачаю? Худу віддала мамі, а собі візьму для забавки Глембі. Посвотчила в магазині і загорілась. Прикольна штука. По формулі теж нагадує Худу 😅 Має мікросяйво, і по кольору світленька, тож чудово мені підходить. Будем тестувати і виясняти, що це таке.

Прихватила одразу дві. Одна з колекції Jollity. Виробник навіть заявляє, що це має бути термотуш 😱 Зараз тестую саме її (на 2 фото щіточка), тож скоро дам знати, що у нас за чудо техніки. Друга - буде з вигнутою щіточкою, і звичайна по формулі. Я дуже заінтригована.

І знову у нас аналог Худи. Купила я її трішки раніше, проте хочу теж додати до цього допису. Зробила спеціально колаж з оригіналом - Huda Beauty Rose Quartz. Зауважила, що Glambee навіть назви декотрих відтінків переписав. Тим не менше, коли їх робота коштує майже в 10 раз дешевше, а формули мене зацікавили - я й не довго думала над покупкою, і з радістю скоро приймусь за тестування 😇

Пишіть, що з цього пробували і чим вас, можливо, здивував та потішив бренд? А я бажаю вам гарного вечора та приємних вихідних. Цьом 😘