Olivia

Кремовий олівчик від Eveline: що про нього варто знати?

Кремовий олівчик від Eveline: що про нього варто знати?
Кремовий олівчик від Eveline: що про нього варто знати?

Давно приглядалась до водостійкого олівця для губ Eveline Cosmetics Variete Gel Lip Pencil Waterproof і от вирішила нарешті його придбати. Розповідаю найголовніше, що варто знати про цей продукт.

Eveline тішить нас недорогою декоративною косметикою, у мене вже є фаворити від цього бренду - починаючи з туші Variete, закінчуючи олівцями для губ.

Кремовий олівчик від Eveline: що про нього варто знати?
Кремовий олівчик від Eveline: що про нього варто знати?
  • Вхопила я цей олівець за ціною 79 грн, гадаю непогано.
  • Відтінок 03, без додаткових позначок.
  • Дизайн олівця гарний, золотисті літери поки що на місці.
  • Це кремовий м'який олівець, точити його можна звичайною точилкою. Текстура нагадує мені класичні олівці Lamel, тіьки ті більш гелеві.
  • Відінок для когось смаглявого, можливо, буде нюдовий. Я ще та білосніжка, тому на мені він досить насичений темний, не зовсім бордовий чи коричневий, але й не нюд. Відтінок гарний, думаю восени ним додавати контрасту зовнішності, робити теплі макіяжі.
  • Стійкість непогана, але точно не 24 години. Чудово змивається міцелярною водою чи гідрофільною олією. Не можу сказати, що він сушить губи, але у мене погана звичка їх гризти, особливо якщо наношу матові засоби.
  • А от неприємний бонус в тому, що він досить сильно підкреслює текстуру губ, лущення та сухість. Якщо наносити його на всю площу губ, може лягати плямами та збиратися в поблемних ділянках. У мене таке враження, що попередньо потрібно поскрабувати губи і добре їх зволожити, перш ніж наносити олівець. Як контур, можливо, він не даватиме такого ефекту.
  • З мінусів також невелика палітра кольорів. Нещодавно їх було всього 3, зараз 5. Можливо, з часом лінійку розширять.

Тому оцінюю я його на 4/5, комфортність нанесення посередня, але загалом продукт непоганий. Позираю ще на 5-й відтінок, але купувати не поспішаю.

Розкажіть у коментарях, які олівці для губ вам подобаються? А також залишу тут посилання на огляди інших олівців у моїй косметичці:

Дякую за ваш час! Чао!