krutoguuz

ЕНЗИМНА ПУДРА, ЯКУ Я НЕ ЗРОЗУМІЛА

ЕНЗИМНА ПУДРА, ЯКУ Я НЕ ЗРОЗУМІЛА

Я її вже давно хотіла спробувати, а як вона в мене з'явилася то трішки не зрозуміла шуму навколо неї.

Вона особлива, тим що ній 2 види ексфоліації:

  • хімічна, завдяки рослинним ензимам;
  • фізична, завдяки морській солі та пудрі центели.

Активні компоненти:

  • Протеаза і Бромелайн – рослинні ензими. Вони діють значно м‘якше, ніж фруктові кислоти, підвищують рівень зволоження шкіри. Розщеплюють білкові зв’язки, що допомагає швидко видалити відмерлі клітини, оновити шкіру. При регулярному використанні, вирівнюють тон і текстуру шкіри, звужують пори, освітлюють постакне, нормалізують роботу сальних залоз.
  • Екстракт та похідні Центели – миттєво заспокоюють шкіру, зменшують почервоніння та свербіж, при регулярному використанні зменшують прояви чутливості шкіри та допомагають зменшити висипання, антиоксидантна дія.
  • Каламін та рослинні екстракти мають заспокійливу та протизапальну дію, зміцнюють захисний бар’єр.
  • Вітамін С – антиоксидант, який допомагає висвітлити пігментацію, дарує шкірі природне сяйво та свіжий вигляд, омолоджує та бореться з вільними радикалами.

Як використовувати?

Беру невелику кількість порошку на вологі долоні, потроху додайте теплої води ( не гарячої!) та розтирираю до утворення пінки. Помасажувую обличчя, найбільше уваги приділяю проблемним ділянкам та змиваю теплою водою. Далі звичайна рутина.

Навіть не прикріплюю фото ДО та ПІСЛЯ, бо я не помітила різниці взагалі. Просто ніби вмивалася звичайною м'якою пінкою(((

Я обожнюю ензимні пудри, але з цією щось не скалося, нажаль(

Про неї певний час говорили майже не в кожному відео в тікток, але здається це був просто маркетинг(

Хто користувався нею, як вона вам?

Взагалі, як вам продукція від Benton?

ЕНЗИМНА ПУДРА, ЯКУ Я НЕ ЗРОЗУМІЛА
ЕНЗИМНА ПУДРА, ЯКУ Я НЕ ЗРОЗУМІЛА