Blondie_rs

Комплексний догляд за губами в одному наборі від Girlwood!

Комплексний догляд за губами в одному наборі від Girlwood!

Всім привіт! Сьогодні чудовий недільний день, щоб розповісти вам про доглядовий набір від нашого українського бренду Girlwood. Обовʼязково тисни "Дізнатись більше", щоб прочитати відгук повністю 😉

З настанням холодів наші губи потребують ще більше догляду: деколи одного бальзаму може бути недостатньо. На допомогу приходять маски, нічні маски, скраби для відлущення та живильні олійки. І щоб ви довго не гадали, не підбирали різноманітні варіанти, Girlwood потурбувались, щоб усі необхідні засоби були зібрані в одному наборі 🤩 Що ж, біжимо дивитись детальніше на цю красу?

Комплексний догляд за губами в одному наборі від Girlwood!

Набір поміщений у пудрово-рожеву висувну коробку. Всередині йде пластикова вставка з ніжним ворсяним напиленням. Власне в них і втиснені засоби; не хитаються та не випадають зі своїх комірок. Позаду коробки можна знайти усю необхідну інформацію про властивості, склад кожного продукту; виробника та термін придатності. На верхньому торці описана загальна інформаці про спосіб використання засобів.

До складу набору входять:

  • Скраб для губ. В склад входять олії (касторова, пальмова, кокосова, манго, какао, перцевої мʼяти) та вітамін Е.
  • Бальзам. Склад насичений оліями оливи, сої, манго, перцевої мʼяти; та вітаміном Е.
  • Маска. В складі олії (оливи, авокадо та перцевої мʼяти), а також вітамін Е.
  • Гелева олія для губ. До складу входять: олія мінеральна, масло авокадо, олія перцевої мʼяти та токоферол (вітамін Е).

Ну і почнемо по порядку: зі скрабу для губ. Насправді, я не фанат таких засобів, бо моїм губам даний тип догляду явно не довподоби. Проте, я знаю багатьох людей, які просто обожнюють скраби і в захваті від результату. Тож, я опишу чисто своє відчуття та враження, але не забувайте - що в кожного свої вподобання 😉

Отже, скрабик у нас йде у форматі класичної помади. Корпус має дуууже ніжне пудрово-рожеве тілесне забарвлення з soft-touch напиленням. Аромат засобу одразу привернув мою увагу - я відчуваю цукерково-солодкий відтінок з ніжною цукровою мʼятою. Віддушка не навʼязлива та навпаки додає засобу привабливості 🥰

Важливо змивати його водою, адже першою моєю помилкою було знімати звичайною серветкою. Так і справді можна зробити куди гірше, чим було.

Скрабів у моєму житті було всього лиш два (цей третій), і всі, до речі, українських брендів. Перший був у баночці з ароматом жуйки; дуже мені подобався завдяки мікропілінгу. Губи наче візуально збільшувались, але оскільки у мене дуже лущилась шкіра, то можна було допілінгуватись і до крові, що не дуже приємно було в результаті. Другий був у форматі помади, схожий до цього. Але абразивні частинки були дуже колючими та достатньо великими. До того ж, засіб був мало насичений оліями, тож між ним та кухонною наждачкою я різниці не бачила 😅

Даний скраб від Girlwood, окрім приємної віддушки, має ще й досить дрібну текстуру, що робить його більш дбайливим та комфортним для застосування. На третьому фото ➡️ можна побачити колаж з результатом. Як я вже писала вище, я не фанат скрабів. У мене дуже делікатна шкіра губ, і якщо зʼявляються шелушіння - я наношу маску чи поживний бальзам для помʼякшення. А скраб, на мою думку, так чи інакше - травмує та не відлущує як слід. У моєму випадку всі шелушки як були - так і залишились. Єдиний плюс застосування, який я для себе знайшла - так це мікроциркуляція крові та масаж для губ. Як не як, а все ж корисна річ ☺️

Бальзам також йде у форматі помади, не має відтінку. Футляр більш рожевого [на тон-два] забарвлення, чим у скрабу. Аромат перцевої мʼяти з легкою солодкавістю тут чітко виражений, але також не навʼязливий. Він такий свіжий, морозний, прохолодний і дуже приємний. Я таке обожнюю 🤌🏻 Завдяки оліям в складі - помʼякшує та надає природнього сяйва губам; а бджолиний віск працює над загоєнням. Текстура бальзаму досить тверда, я уявляла, що він буде більше танути при нанесенні. Зате, так він більш економний 😉

Засіб дуже гарно виглядає на губах. Як невидимий чарівник для покращення природнього відтінку та краси губ. При нанесенні відчувається легка мʼятна свіжинка. Губи зволожені, більш мʼякі на дотик та доглянуті на вигляд. Бальзам не має загоюючих властивостей, але завдяки гарному зволоженню та ніжному помʼякшенню запобігає шелушінню та появі тріщинок.

Маска уже йде з аплікатором, що було дещо дивно для мене. Футляр по градації відтінків більш насичений у порівнянні з пакуванням бальзаму чи скрабу. Аромат дуже ніжний, нагадує скраб, проте до цукрової мʼяти додали ще трішки мʼяких олій. А ще нагадує мені жуйку. Текстура засобу виявилась не менш цікавою: вона наче і кремова, а наче і рідка. Наче масло, яке тане при контакті з теплом. Аплікатор набирає достатню кількість засобу, проте ворсинки наче поглинають маску і його слід "витискати" об губи, щоб нанести.

Маска має досить універсальну роль: вона може бути праймером під помаду, чи додатковим та підсилюючим засобом у догляді. Мене надзвичайно зацікавило зазначення на коробці, що маска не потребує змивання. І після нанесення я зрозуміла, в чому тут справа. Таку текстуру я справді ніде ніколи не зустрічала. Спочатку вона така кремова з легким білим відтінком. Але при розтиранні маска починає танути та стає прозорою (на другому слайді в послідовності фото 1 та 2). Відчувається легка морозна свіжість на губах, наче холодний солодкий подих з ніжним пощипуванням. Після 10-15 хвилин вона практично поглинається в шкіру губ, залишаючи ніжну не липку маслянисту базу. Тож, це чудовий варіант на випадок, якщо ви маєте улюблену помаду, яка може сушити ваші губи. Тоді маска-праймер прийде вам на допомогу 😁

І це просто мегаскарб для моєї скромної колекції олійок. Останнім часом я на них підсіла, проте не всі бувають вдалими. Наприклад, Item Beauty при глянцевому нанесенні (середня кількість засобу) могла втікати з губ та повзти на підборіддя 🥲 Тож, бувають досить рідкі, а є більш схожі на блиски для губ, тільки з більш доглядовими помʼякшуючими властивостями. Даний засіб відноситься до гелевих олійок, більш щільних по текстурі. Футляр аналогічний до пакування маски; тільки по забарвленню найтемніший; запилено-трояндовий. Аплікатор зручний, набирає достатню кількість засобу (не надмірну, що є плюсом і болячкою у багатьох інших олійок). Запобіжник також не дає виливатись продукту, тож засіб виглядає досі охайно при майже щоденному використанні 🥰 Аромат засобу схожий до бальзаму - мʼятний, свіжий та цукерковий.

Олійка відразу після першого проведення по губам дала зрозуміти, що вона мегаглянцева, лакова та просто неймовірна! Я просто пищала від радості, бо таке буває вкрай рідко. Чому? Тому що в більшості випадків такі блиски/олійки були вʼязкої та липкої формули, плотні та неприємні на губах. Щодо цього засобу - жодного дискомфорту не викликає. Гарно зволожує та доглядає за губами. На макро фото аж складається враження, що губи вкрили гель-лаком 🥹 Олійку можна використовувати як самостійний засіб, або ж як топпер (на помаду) для лакового ефекту.

Пакування у Girlwood - це справді окремий вид мистецтва. Ці футляри ви не переплутаєте ні з чим, - вони впізнаються одразу. Soft-touch напилення додає приємностей лише від дотику до засобів. Загальні враження про набір більш як позитивні. Усі засоби крім скрабу мені сподобались. Бо, знову ж повторюсь, окрім масажу - відлущуючої та помʼякшуючої дії в такому типі засобу я, на жаль, не бачу. Маска здивувала своєю нетиповою текстурою, а бальзам з олійкою стали чудовими друзями для щоденного використання. Було б дуже класно, якщо бальзам мав ще загоюючі властивості, тоді б йому точно ціни не було! Проте, завдяки непоганому помʼякшенню та доброму зволоженню він все ж дбає про губи та запобігає появі шелушінь та тріщинок.

Аромат кожного засобу завжди заставляє мене спочатку "подихати" ним, а потім наносити на губи. Я дуже люблю такого типу віддушку - свіжу, солодку мʼяту з ніжними цукерковими нотками.

Що ж, я сподіваюсь, допис був цікавим і я змогла донести головну думку до вас. Попереду зима, свята, період особливої турботи за собою та близькими. І цей набір є справді неперевершеним в плані актуальності та варіативності. Думаю, такий варіант чудово підійде як на подарунок, так і для бʼюті-ритуалів для себе 😍

Бажаю всім доглянутих губ та спокійного вечора! Всім цьом💋