Mila__Mi

Зволоження, яке підійде не тільки сухому типу шкіри

Зволоження, яке підійде не тільки сухому типу шкіри
Зволоження, яке підійде не тільки сухому типу шкіри

Раніше у бренда пробувала тільки альгінатні маски (саме з догляду за обличчям). Нещодавно побачивши у них новинку, а саме цілу лінійку з гіалуроновою кислотою 💦 я не змогла пройти повз, бо ну дуже люблю гіалуронку, як компонент 😍 І вирішила взяти кілька засобів з цієї лінійки, про один з них сьогодні вам розповім ⬇️

Засіб знаходиться в коробочці блакитного кольору (як і вся ця лінійка) і на ній чимало інформації про продукт: опис засобу і дія основних компонентів сироватки, сам склад, спосіб застосування і не тільки.

Всередині знаходиться сама баночка з сироваткою і вона до речі виконана зі скла (напівматового), це говорить не тільки про якість та екологічність, але й позитивно впливає на зберігання самого засобу 👌🏻

У складі з активних компонентів, містить:
пропілен гліколь - багатофункціональний зволожувач
фосфоліпіди, сфінголіпіди та лізолецитин - відновлюють природний баланс ліпідів шкіри, пом'якшують, надають еластичності, покращують структуру шкіри, запобігають трансепідермальній втраті вологи
гіалуронат натрію - сприяє регенерації тканин, робить шкіру більш м'якою та гладкою, тонізує, володіє високими зволожуючими властивостями
глюкоманнан (пребіотик, служить джерелом їжі для пробіотиків) - зволожувач, контролює розмноження бактерій, що викликають акне на шкірі. Володіє антиоксидантними властивостями
аргінін - амінокислота; зволожує та стимулює локальну мікроциркуляцію
аспаргінова кислота - виводить токсини та дбайливо відновлює суху шкіру; підсилює захисну функцію імунітету шкіри
серин, валін та пролін - амінокислоти; покращують структуру шкіри, прискорюють процес загоєння ран і відновлення шкіри, забезпечують оптимальне зволоження шкіри
треонін та ізолейцин - беруть участь у синтезі колагену та еластину; підвищують пружність та еластичність шкіри
молочна кислота - зволожує, м'яко відлущує, регулює роботу сальних залоз, підвищує пружність та еластичність

Склад тут потужний і містить багато зволожуючих і відновлювальних шкіру компонентів.

Піпетка тут справді цікава і більш сучасна, бо саме така останнім часом зустрічається в європейських (і не тільки) засобах.

Тут вона має гострий накінець, без округлих країв. І знаєте, мені особисто, подекуди вона здається більш зручною у використанні.

Вона дозується краплинками і мені вистачає 3 краплини для зволоження шкіри обличчя та шиї.

Аромат квітково-фруктовий, місцями ніжний, місцями більш яскравий. Він приємний, на шкірі відчувається певний час після нанесення.

Колір молочний.

Консистенція емульсіонна, середньої густоти. По шкірі легко розподіляється. Липкості не залишає.

Сироваткою користуюся приблизно два тижні, щоденно. Наношу її на чисту шкіру зранку та ввечері, одразу після тонізації.

Як я вже сказала вище, вона легко розподіляється (мені вистачає 3 краплі, аби нанести на обличчя та шию) і поглинається буквально за кілька хвилин, липкості не залишає.

*але, раджу не наносити надто багато, бо вона може скочуватися.

Влітку жирній та комбінованій шкіри, її в принципі вистачить для гарного зволоження. Але я все ж таки рекомендую покривати кремом сироватки/тоніки з гіалуроновою кислотою, аби вони працювали на шкірі, а не витягували вологу ЗІ шкіри. У бренда в цій лінійці є крем, тож це необхідна база 👌🏻

По ефекту:
▫️зволожує дуже добре та тонізує
▫️розгладжує та підвищує пружність шкіри
▫️надає шкірі більш здорового вигляду та сяйва
▫️НЕ забиває пори

Я вже використала її більш ніж на половину і можу сказати, що вона мене наразі повністю задовільняє і я можу її радити 👌🏻