Olivia

Моя нова фаворитка серед тушей.

Моя нова фаворитка серед тушей.
Моя нова фаворитка серед тушей.

Туші від Eveline - це топ за свої гроші, тут важко сперечатися. Але мені вже трохи піднабридла класична золотиста туш, тому, опираючись на відгуки, я вирішила спробувати щось інше - Eveline Cosmetics Variete Lashes Show Oh Pretty Lengthening Volumizing Mascara. Отже по порядку:

  • вартість туші на момент покупки була - 143 грн. І загалом вона трохи дешевша за класичну золотисту туш Variete.
  • дизайн упаковки незвичний, але привабливий і дівчачий, мені сподобався.
  • колір стандартний чорний;
  • аплікатор конусоподібний, для мене досить зручний, відрізняється від щіточки у золотистій версії;
  • щіточка добре профарбовує та розділяє вії, в два шари все лягає гарно, без грудочок і ефекту лапок павучка;
  • стійкість хороша, впродовж дня не осипається і не бруднить повіко;
  • добре розчиняється міцелярною водою, ще краще гідрофільною олією, не залишає ефекту панди;
  • у мене від природи закручені вії, тому мені подобається, як туш виглядає на них - додає трохи об'єму, профарбовує кінчики так, що вії здаються довшими.

Загалом я дуже задоволена цією тушшю, думаю, вона 5/5! Ще планую спробувати коричневу туш від Eveline, на неї теж є гарні відгуки.

А якщо вас цікавить водостійка туш, то у мене є відгук саме на таку туш від Catrice, можете зазирнути туди: https://club.makeup.com.ua/post/45802/

Діліться у коментарях, що ви думаєте про туші від Eveline, яка ваша улюблена і чи знаходили ви аналоги їй у цьому ціновому сегменті? Дякую за ваш час. Чао!

Моя нова фаворитка серед тушей.
Моя нова фаворитка серед тушей.
Моя нова фаворитка серед тушей.