Hrystja_

Bless Beauty Lacquer Lip Vinyl Gloss

Bless Beauty Lacquer Lip Vinyl Gloss

Блиск має дуже стильний дизайн...мінімалістичний, нічого лишнього...і саме це виглядає дуже красиво.

Запах ще кращий...ніби карамель з ванільно-шоколадними нотками. Тільки відкриваєш, зразу через такий апетитний запах піднімається настрій.

І аплікатор-широкий і дуже зручний.

Здається, цей блиск зразу пройшов всі мої критерії оцінки.

Bless Beauty Lacquer Lip Vinyl Gloss

В мене відтінок 04. Я обирала саме з холодним відтінком і тут " попала в яблучко". Це холодна чайна троянда...якраз такий я хотіла.

Блиск має 10 відтінків на вибір, тож точно можна підібрати той, який підійде найкраще.

Спочатку він мені нагадував всім відомі блиски Maybelline, вони навіть по запаху схожі.

Але тут я з впевненістю можу стверджувати, що блиск Bless мені подобається набагато більше.

Він зовсім не липкий, і не залишає ефекту маски на губах (бо якраз з Maybelline до моїх губ липло все, ніби магнітом притягувалось, а ще губи були дуже важкі. Саме через це ми й не подружилися).

Блиск Bless на губах є, але я його не відчуваю... зовсім. Профарбовує губи ідеально і не залишає полосок. Саме ці фактори для мене роблять його кращим.

Ще цей блиск помітно збільшує мої не дуже великі губи. З ним вони зразу стають пухкі. Швидше за все тут створюється така ілюзія, завдяки глянцевому блиску, який змірюється під різними кутами.

На моїх губах його видно 2-3 години точно.

А ще, що мені подобається: після зʼїдання чи стирання його з губ, все рівно залишається легенький тінт, який виглядає досить класно... ніби на губах нічого нема...але відтінок таки є.

Блиск для мене виявився достойним і вартим уваги. З ним макіяж виглядає дуже свіжим і природнім.