Mila__Mi

Кокосово-вершкова насолода для тіла

Кокосово-вершкова насолода для тіла
Кокосово-вершкова насолода для тіла

Якщо ви давно мене читаєте, то пам'ятаєте як я люблю батери від Joko Blend, пробувала з кавуном та з маракуєю (писала про нього ⬇️

https://club.makeup.com.ua/post/30656/

І на цей раз вирішила взяти з кокосом, на осінь захотілося чогось затишного 🍂 І це було ідеальне потрапляння, бо я чесно кажучи і не думала, що з усіх трьох батерів бренду, які я спробувала, цей мені сподобається найбільше всього 😍

Баночка напівматова, пластикова. Дизайн свіжий, літній та тропічний 🌴

На зворотній стороні можна знайти: склад, спосіб застосування та обіцянки виробника щодо дії самого засобу.

У складі можна знайти такі активні компоненти:
кокосову олію - живить, пом'якшує, підвищує пружність та еластичність.
олію ши/каріте - живить, зволожує, пом'якшує, заспокоює, захищає від впливу сонячних променів і сприяє її відновленню, має протизапальну та регенеруючу властивість.
абрикосову олію - відновлює еластичність, розгладжує, зволожує та пом'якшує.
гліцерин - зволожує та утримує вологу.
екстракт алое вера - зволожує, заспокоює та регенерує.
олію рисових висівок - зволожує, заспокоює, тонізує, підвищує еластичність.

Аромат це щось неймовірне і дуже смачне 🤤 Вершково-кокосовий крем, схожий як у торта Рафаель 🥥 який так і хочеться лизнути.

Він не надто солодкий, навіть влітку був ідеальним (я його брала ще у кінці серпня). Він дуже ніжний та по-справжньому затишний.

Колір білий. Текстура щільного крему, якщо встромити ложку, то вона буде стояти.

Що по дії?
Незважаючи на таку щільну кремову текстуру, батер дуже легко набирається і гарно розподіляється. З усіх трьох батерів що я від них пробувала, цей за текстурою найлегший і він швидше поглинається (буквально за 5 хвилин).

І тому, якщо ви раніше не пробували батери, або хочете якісного зволоження, але без довготривалого відчуття жирної плівки, то раджу починати саме з цього кокосового батеру.

🥥 зволожує та живить
🥥 миттєво усуває сухість та лущення, заспокоюючи подразнену шкіру (і навіть знімає почервоніння)
🥥 пом'якшує шкіру і грубі ділянки
🥥 відновлює суху шкіру

Аромат на шкірі тримається впродовж дня. Зволоження шкіри відчувається впродовж доби, за це я і обожнюю їх батери, бо вони у мене в ТОП-3 моїх улюблених відновлюючих кремів на холодну пору року з гарними та безпечними складовими і дуже приємними ароматами 🥰

Обов'язково буду повторювати і вам щиро раджу спробувати 🤍