Армія умивачок

Армія умивачок

Протягом якогось часу пробувала багато різних продуктів, у тому числі і умивачок, тож хотілося б зробити невеличкий підсумок та поділитися враженнями від різних брендів різної цінової категорії

Почну з бренду Hollyskin та їх пінок з гліколевою кислотою та гіалуроновою кислотою. За таку ціну достатньо якісні пінки, вони мали більш-менш однаковий ефект на моєму обличчі, використовувала їх після міцелярної води або гідрофільної олії коли мала більш-менш чисту шкіру. Зі своїми функціями очищення шкіри та зволоження достатньо добре справлялись, шкіра після них не сушилася, була чиста та доглянута. Після того як почалися активні висипання на фоні стресу та поганого харчування пінки замінила на більш дорогу доглядову косметику з більш якісними активними компонентами, бо мій догляд на той час не мав бажаного лікувального ефекту для того, щоб привести шкіру до ладу. Як очищувальний засіб для двоетапного очищення гарний варіант, але на сильний ефект активних елементів не треба сильно розраховувати

Про пінку від Mr. Scrabber у мене склалося ідентичне враження, але в неї була додаткова проблема в тому, що вона не давала достатньо зволоження та сушила шкіру, тож саме цей продукт я б не рекомендувала

Тепер переходимо до найцікавішої та найприємнішої частини – нинішній догляд. Почну з гелю для вмивання з пелюстками троянд від Bueno. Це вже був якісно новий для мене рівень доглядових засобів для обличчя, і позитивних вражень від нього в мене було вже більше. Даний гель має у собі екстракт алое вера, ценцелли азіатської та інжиру, всі вони разом дуже м'яко та делікатно діють на шкіру, підвищуючи вироблення власних структурних елементів шкіри, допомагають з боротьбою проти комедонів(завдяки цьому гелю я нарешті почала від них потроху відбиватись), а також тонізують, підтягують шкіру та зменшують пігментацію. Всі ці характеристики прекрасно себе показали при використанні, сам гель має приємну консистенцію та запах, гарно очищує шкіру, проте недостатньо, як для мене, піниться, тож використовую його достатньо багато

Наступний гель – відлущуючий з AHA-кислотами від мого улюбленого бренду Q+A. Використовую я його декілька разів на тиждень у вечірньому догляді, він чудово бореться з очисткою обличчя, гарно зволожує, дуже класно освітлює шкіру та відчуття наче після класної зволожуючої маски. Єдиний для мене мінус був у тому що він не піниться, тож трохи дивне відчуття на обличчі, бо звикла до засобів, які піняться, і теж використовую достатньо багато щоб очистити обличчя

І останній, але найкращий на мою думку, засіб – очищуюча пінка від Heimish. Шикарно піниться, мало використовується, тож вистачить надовго, найкраще зі всіх перелічених засобів очищає обличчя та на додачу підтримує збалансований рівень pH, що також важливо для шкіри. Якщо вибирати серед усіх умивачок, якими я користувалася, я б віддала перше місце саме цій пінці