getejra

Гідролат з лавандою заспокійливий

Гідролат з лавандою заспокійливий
Гідролат з лавандою заспокійливий

Цього місяця в мене також закінчився гідролат з лавандою від косметолога. Я точно знала, що наступний візьму розмарин від Лунниці, але його не було в наявності, тому обрала лаванду. Я вже давно підсіла на гідролати, вони ідеально підходять моїй жирній шкірі, а влітку я їх використовую як термальну водичку та ношу з собою в рюкзаку для зволоження обличчя та тіла. Пробувала гідролати з різних рослин та різних фірм. Про чудодійні властивості лаванди 💜неодноразово чула та й вже перевірила на собі.

Універсальний гідролат бренда Lunnitsa ефективно застосовується для догляду за тілом, волоссям, обличчям.

Гідролат з лавандою заспокійливий
Гідролат з лавандою заспокійливий
Гідролат з лавандою заспокійливий

На флаконі є вся необхідна інформація: опис продукту, інформація про виробника, термін придатності. Бачимо, що термін придатності закритого продукту складає 12 місяців, відкритого - 6 місяців, також вказано ISO 22716, згідно якого виготовлена продукція.

Пластмасова пляшечка білого кольору 150 мл, з дрібнодисперсним розпилювачем під прозорою пластиковою кришкою. Розпорошення дуже делікатне. Дизайн лаконічний, виконаний в кольорі лаванди 💜 на білій основі, та має дуже стильне дерев’яне доповнення у вигляді кільця, якраз під розпилювачем.

Має приємний, трохи терпкий з гірчинкою аромат лаванди💜. Наноситься та розподіляється добре. Виробник рекомендує використовувати засіб, змочуючи ватний диск гідролатом, я ж використовую його лише як спрей. Інколи можливе пощипування, що також вказано виробником. Гідролат дуже добре заспокоює шкіру, прибирає почервоніння.

Ще однією перевагою є те, що гідролат не містить спирту, а значить догляд за шкірою дбайливий та ніжний, також він має бактерицидні властивості.

Жодних алергічних реакцій та почервонінь продукт не викликав.

Можу сказати, що після нанесення гідролату шкіра обличчя дуже приємна, ніжна, оксамитова.

Які плюси я відзначила у цього гідролату💜:

🌸Приємний не різкий аромат лаванди

🌸Стильний дизайн флакона;

🌸Об'єм упаковки – дуже зручний формат у вигляді спрею 150 мл;

🌸Виготовлено за ISO;

🌸Не тестується на тваринах;

🌸Легко розпилюється, чудовий розпилювач;

🌸Швидко вбирається;

🌸Після вбирання немає відчуття стягнутості та плівки;

🌸Знімає втому

🌸Звужує пори, стабілізує вироблення шкірного сала;
🌸
Має антибактерицидні й антисептичні властивості;
🌸Економно витрачається;
🌸Чудово підходить для використання в будь-яких умовах: вдома, на роботі, на відпочинку, на вулиці в спеку.

🌿Наступного разу планую взяти з ароматом розмарину.

Коли одночасно використовую гідролат та крем для рук з лавандою https://club.makeup.com.ua/post/52587/ - це справжня ароматерапія!