Nastina

Бальзам для губ від Mermade з кавунчиком

Бальзам для губ від Mermade з кавунчиком

Вітання! Нещодавно я отримала подарунковий набір з косметикою Mermade. До його складу входила мініатюра гелю для душу, шиммер міст для тіла та бальзам для губ. На гель для душу Я вже відгук написала, ви його можете переглянути перейшовши за посиланням: https://club.makeup.com.ua/post/52475/

Цього разу мова піде про бальзам для губ з ароматом кавуна з серії "What a melon". Такий бальзам в мене вже був, причому також з кавунчиком, та зараз цей продукт пережив ребрендинг і змінив дизайн більшості упаковок асортименту. Також зміни трішки торкнулися і самого продукту. До цього бальзам був рожевого кольору у прозорій упаковці з милою наліпкою. Зараз же бальзам білого кольору у ніжно-зеленому тюбику з мінімалістичними темно-синіми написами

Аромат надзвичайно приємний, свіжий та ніби натуральний. Не надто хімозний. Текстура дійсно бальзамна, на блиск не схоже. Незважаючи на те що формат бальзаму гламурний і зручний для сумочки, всеж це бальзам, що добре зволожує губи, липкості немає, надто сильного сяйва теж. Губи виглядають доглянутими та здоровими.

Хотіла б спробувати і інші аромати даного бальзаму, а особливо, незвичні, як, наприклад шампанське 🍾 або київський торт🍰

Зовсім скоро чекайте відгук про золотистий шиммер міст, а цей відгук про бальзам з кавунчиком вже добіг до кінця. Дякую за увагу ❤️

Бальзам для губ від Mermade з кавунчиком
Бальзам для губ від Mermade з кавунчиком