M O N D ✨️

Чарівна паличка від темних кіл, набряків та зморшок навколо очей

Чарівна паличка від темних кіл, набряків та зморшок навколо очей

Постійні недосипання та стрес суттєво позначаються на нашій шкірі. Особливо на шкірі біля очей, яка у 5 разів тонша за інші ділянки обличчя.

Щоб повернути здоровий вигляд та подовжити молодість цієї ніжної зони, пропоную звернути увагу на маску для шкіри навколо очей Piel Cosmetics, яка залишила у мене гарні враження.

Piel Cosmetics – український бренд професійної косметики для догляду за обличчям, тілом та волоссям.

Призначення маски:

  • Від перших ознак старіння,
  • Від темних кіл,
  • Ефект ботоксу,
  • Зволоження.

Пакування

Коробка разом з тубою оформлені у лаконічному дизайні з акцентними шрифтами. Пакування з якісних матеріалів. Відразу з'являється відчуття елітного продукту.

Коробочка захищена з обох сторін від стороннього розкриття. На бічних сторонах чітко вказано очікуваний результат, спосіб застосування, склад та загальну інформацію.

Термін придатності: 36 місяців.

Чарівна паличка від темних кіл, набряків та зморшок навколо очей
Чарівна паличка від темних кіл, набряків та зморшок навколо очей
Чарівна паличка від темних кіл, набряків та зморшок навколо очей
Чарівна паличка від темних кіл, набряків та зморшок навколо очей
Чарівна паличка від темних кіл, набряків та зморшок навколо очей

Склад - це спражній скарб з активних компонентів. До того ж, складники максимально лагідні і безпечні для шкіри.

Тут зібрано:

  • Комплекс Cova BTox та пептид SYN-AKE зменшують глибину мімічний зморшок в середньому на 40%. Надають зволоження та омолоджувальний ефект, еквівалентний результатам мезотерапії.
  • Природні екстракти коренів цикорію, водорості, кофеїн і кунжутна олія, які знімають набряклість та тонізують шкіру.
  • Сквалан має пом'якшувальні, бактерицидні властивості; попереджає сухість та подразненя.
  • Гіалуронат натрію сприяє регенерації тканин, робить шкіру більш м'якою та гладкою, має високі зволожуючі властивості.

Склад: AQUA, GLYCERIN, METHYLPROPANEDIOL, BETAINE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-20, MAGNESIUM GLUCONATE, ALGAE, CICHORIUM INTYBUS ROOT EXTRACT, MALTOSE, NIACINAMIDE, SESAMUM INDICUM SEED OIL, SQUALANE, DISODIUM CETEARYL SULFOSUCCINATE, CAFFEINE, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE, ARGENTUM COLLOIDALE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM POLYACRYLATE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, WHEY PROTEIN.

Туба має зручний аплікатор. За текстурою маска нагадує звичний крем. Текстура білого кольору, не щільна. Легко розподіляється по шкірі та швидко поглинається. Аромату не має.

Наносити слід ввечері або двічі вдень на очищену шкіру навколо очей. Залишки зняти через 10-20 хвилин ватним диском за необхідністю. Або використовувати як незмивний засіб.

Я наношу щедрим шаром один або два рази на день без змивання. Через 10-20 хвилин у мене на шкірі засобу не залишається. Тобто, цілком замінює крем під очі.

З мінусів:

Потреба у довгому використанні, ціна не бюджента.

Але воно того варте.

Для досягення оптимального результату рекомендується використовувати щодня продовж 8-12 тижнів. Я використовую маску понад 2х тижнів і вже можу помітити позитивну динаміку у догляді за шкірою навколо очей.

Що я помітила:

  1. Синці під очима менш виражені (це залежить і від інших факторів також).
  2. Мімічні зморшки зменшилися. Їх у мене небагато у цій зоні, але якщо придивитися, можна побачити різницю До та Після.
  3. Погляд виглядає здоровим, свіжим. Шкіра підтягнута.
  4. Те що не покаже камера, але відчуваю на дотик: шкіра пружна та еластична.

І найголовніше, маска не просто гарно доглядає за шкірою та надає бажані результати, а й працює на перспективу. Вона запобігає появі нових зморшок, набряків та темних кіл; захищає шкіру від негативного впливу.

Чудовий засіб, який точно може замінити косметичні процедури.

___________

Зволожуюча маска для шкіри навколо очейPiel Cosmetics Rejuvenate Eye Mask Botox-Effect