Hrystja_

Сироватка, яка дасть шкірі все те, що їй потрібно…

Сироватка, яка дасть шкірі все те, що їй потрібно…

З настанням холодів і початком опалювального сезону в мене зʼявила підвищене "виснаження" шкіри. В такий час вона ніби в стресі. Тож я їй стараюся дати максимально багато корисних речовин і якісний догляд.

Сироватка, яка дасть шкірі все те, що їй потрібно…

Такий продукт ідеально підійде сухій шкірі. Мені здається, що в таких випадках це буде маст-хев. В мене шкіра жирна, але мені вона також підходить ідеально.

В складі комплекс керамідів, фосфоліпідів і гвалуронова кислота. Вони ідеально зволожують шкіру, насичуючи її всіма корисними речовинами.

Від цієї сироватки моя шкіра жирнішою точно не стала...а навпаки, ніби врегулювався природній баланс.

Практично одразу після нанесення відчувається, наскільки шкіра стає зволожена і сповнена енергії. Вона стає дуже гладенька, і всі дрібні зморшки наповнюються вологою. Зникає сухість, яка їх власне і провокує, тому працює ефект зменшення заломів і зморшок. Це саме через наповнення шкіри вологою.

Це працює, і це факт.

Сироватка має дуже приємний запах. Шкіра на неї дуже класно реагує, нема жодних побічних реакцій.

Текстура дуже легка. Сироватка швидко поглинається, не залишаючи жодної липкості.

Як висновок, сироватка мені дуже сподобалась. Вона дає моїй шкірі все, що необхідно. Наповнює енергією, підвищує пружність. Працює ідеально.