SelfloveLili

Bielenda- це польський бренд з лінійками для різних потреб шкіри та на будь який смак!

Bielenda- це польський бренд з лінійками для різних потреб шкіри та на будь який смак!

Всім привіт 🙋‍♀️

Сьогдні хочу вам розповісти про використання гелю для вмивання Bielenda а саме про Bielenda Professional Face Gel Cleansing з кислотами

Познайомилась я з цим брендом ще у 2018 році за рекомендацією свого косметолога.

Склад: Мигдальна кислота + AHA + лактобіонова кислота❤️

Це просто ідеальний продукт для моєї комбінованої шкіри 🫶🏻

Використання : я використовувала його 1 раз на тиждень

Наношу на змочену водою шкіру невелику кількість (звісно оминаємо очі) та масажними рухами (десь хвилинку) розподіляю по обличчю. Потім просто залишаю ще на 5 хвилин на обличчі. Іноді може трошки щипати,але не критично.

Констстенція рідка, як на мене навіть занадто. Воно прямо як водичка. Тому коли будете використовувати майте це на увазі.

Але засіб ну дуже дієвий.

Цієї пляшечки мені вистачило на довго. ( тому пляшечка така вже потерта 😅) Десь на 1,5 роки

Влітку його не використовую

Вказано що підходить будь якому типу шкіри. Не знаю як для сухої та чутливої але для комбінованованого та жирного типу це те що треба 💯

Очищує шкіру, прибирає чорні цятки, звужує пори, прибирає жирний блиск

Після використання обличчя чисте, доглянуте та сяюче

Звичайно що не забуваємо після цього добре зволожувати шкіру

Кислоти це взагалі моя любов 😍

Як тільки сонечко вже не таке агресивне й ультрафіолет не такий вбивчий 🤪 одразу починаю використовувати кислоти

Їх у мене дуже багато різних, але про це вже в наступних дописах☺️

Bielenda- це польський бренд з лінійками для різних потреб шкіри та на будь який смак!