Інна ✨

Як я знайшла свій ідеальний олівець для стрілок на кожен день

Як я знайшла свій ідеальний олівець для стрілок на кожен день

Я просто обожнюю олівці від LAMEL для очей і для губ та маю в косметичці багато представників як базових кольорів, так і яскравих. Минулої осені я замовила собі три нових відтінки олівців для губ LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner - це були відтінки 412, 413, 414. Мені здалося, що на осінь це будуть класні кольори, але ж по факту на губах мені сподобався лише 413, а 412 та 414 виявились затемними для мене, бо я не дуже люблю темно-коричневі губи.

Але! Ці олівці чудово підійшли мені у якості олівців для очей! Особливо сподобався відтінок 414 - від тепло-коричневого відтінка, але не занадто рудий, не занадто темний, чудово поєднується у більшості моїх макіяжів з різними відтінками тіней. Його можно дуже м'якенько розтушевати пензлем у димчасту стрілку, яка підкреслює очі та створює форму, але при цьому не перетягує на себе усю увагу і дуже класно пасує до мого кольору очей. Для мене цей олівець стал улюбленим, хоча я маю декілька різних відтінкив коричневих олівців для очей і постійно їх перекуповую ( детально можно розглянути усі у дописі - https://club.makeup.com.ua/post/35885/ ). Я спеціально чекала, покі закінчиться мій старий маленький огризочок, щоб відкрити новенький олівець та зробити фото)

Як я знайшла свій ідеальний олівець для стрілок на кожен день
Як я знайшла свій ідеальний олівець для стрілок на кожен день

Не дивлячись на те, що олівець для губ, він чудово працює на очах, дає достатньо часу, щоб попрацювати з ним, гарно тримається на слизової, бо фіксується і залишається зі мною до демакіяжу навіть у дуже спекотні літні дні.