Zhukovka

Сядь, бо впадеш!

Сядь, бо впадеш!
Сядь, бо впадеш!
Сядь, бо впадеш!
Сядь, бо впадеш!
Сядь, бо впадеш!

Дівчата, сядьте, бо впадете! Ця маска - справжнє спасіння в осінньо-зимовий сезон 😍. Як тільки я спробувала її, не знайшла слів, щоб описати, як неймовірно вона зволожує мою шкіру! 💧

Маска приходить у м'якій тубі об'ємом 75 мл, що дуже зручно. Уся необхідна інформація про продукт представлена на захисному пакуванні та самій тубі, тому не виникає жодних питань щодо складу чи способу використання. Кришечка фліп-топ - це ідеальне рішення для легкого дозування гелевої текстури маски.

У складі цієї блакитної красуні я знайшла:

  • Низькомолекулярну гіалуронову кислоту, яка проникає глибоко в шкіру та забезпечує такий необхідний рівень зволоження;
  • Кераміди, які допомагають зміцнити бар'єрну функцію шкіри;
  • Фосфоліпіди, що сприяють підвищенню еластичності;
  • Комплекс амінокислот, який живить та відновлює шкіру;
  • Алантоїн, відомий своїми заспокійливими властивостями.

Після використання маски я була в захваті від того, як моя шкіра виглядала! Вона дійсно втамувала спрагу шкіри, вирівняла тон і залишила приємне відчуття м'якості та зволоження. Я впевнена, що при регулярному використанні можна досягти вражаючих результатів, а також запобігти виникненню мікрозморщок. 😍

Якщо ви шукаєте продукт, який забезпечить вашій шкірі глибоке зволоження і неймовірний догляд, не вагайтеся - ця маска стане вашим найкращим другом!