olena_glossy

Дієві пілінг диски AHA+BHA 10% | Ankie

Дієві пілінг диски AHA+BHA 10% | Ankie

Важко уявити догляд за проблемною шкірою (особливо жирний чи комбі тип) без пілінгових засобів. Один із варіантів - пілінг-диски (пади), які у використанні є дуже зручними. Розповідаю детальніше 👇

Пакування. Велика шайбоподібна біла баночка (діаметр 9 см) з гвинтовою кришкою. Під основною кришечкою - захисна пластикова мембрана з язичком, що забезпечує герметичність зберігання продукту.

Дизайн мінімалістичний: червоний логотип (нагадує азіатську тематику) та темні написи на білому матовому фоні.

У баночці міститься 50 пілінг-дисків, які можна використовувати протягом - 6 міс після відкриття.

Що таке пілінг-диски?

Це цупкі диски, просочені пілінгом. Вони більші за стандартні косметичні, мають діаметр трохи більше як 6 см. Одна сторона рельєфна, інша - гладка. Рясно просочені активною рідиною.

Склад пілінг-пропитки: Aqua, Lactic Acid, Glycolic Acid, Citric Acid, Glycerin, Panthenol, Trisodium Citrate, Salicil Acid, Sodium Benzoate, Рotassium Sorbate, Parfum.

Варто звернути увагу, що концентрація AHA+BHA тут 10%.

Основні діючі речовини:

🔸 AHA-кислоти (молочна, гліколева, лимонна) — допомагають відлущувати ороговілі клітини шкіри, покращуючи текстуру та стимулюють оновлення.

🔸 BHA-кислоти (саліцилова кислота) — проникають у пори, ефективно борються з вуграми і комедонами.

🔸 Зволожувачі (гліцерин і пантенол) — утримують вологу, запобігаючи пересушуванню та лущенню.

Як використовувати?

Рекомендовано використовувати 1-2 рази в тиждень на попередньо очищеній шкірі. Рельєфною стороною диска протерти Т-зону, повторно протерти все обличчя м'якою стороною, уникаючи зони очей і губ. Не змивати. Після повного поглинання нанести сироватку та крем.

Враження. Пілінг-диски Ankie використовую за інструкцією 2 рази в тиждень. Після нанесення відчувається незначне пощипування, але шкіра у мене не червоніє (хоча загалом з пілінгами так буває).

Після повного поглинання використовую сироватку та крем. З плюсів для мене - шкіра не потребує використання цікапласту (який я не дуже люблю). Для мого жирного типу шкіри достатньо сироватки з пребіотиками (якою користуюсь на регулярній основі) та зволожувального крему.

Який результат?

  • чорні цятки стають світлішими;
  • на дотик шкіра гладенька;
  • висипи та сліди від них проходять суттєво швидше;
  • пілінг-диски витягують закриті комедони назовні (але повернуть до попереднього пункту - висипи проходять швидше 🙂);
  • тон і рельєф шкіри виглядають рівнішими.

Що важливо? Звичайно - регулярне використання, щоб ефект був більш помітним та довготривалим.

Я задоволена пілінг-дисками від Ankie. Тішить, що українські бренди все частіше випускають якісні та дієві продукти.