alexa_brodskaya

Усе літо я тестувала цей СПФ крем

Усе літо я тестувала цей СПФ крем

Одразу зазначу, що я не експерт та аналізую виключно зважаючи на свої досвід та відчуття.

Більше ніж три місяці я тестувала цей СПФ крем від Фрудіа. Мій висновок — однозначно ТАК😍

Моя шкіра дуже схильна до закритих комедонів, тому мало який крем мені підходить. З цим (та з голубим кремом від Фрудіа, який я пробувала раніше) закритих комедонів не виявлено ☺️

Я примала сонячні ванни, намазавшись цим кремом, а моя шкіра не згоріла ☀️.

Що обіцяє виробник:

- перешкоджає фотостарінню шкіри;

- не провокує закупорювання пор і появу жирного блиску;

- підтримує оптимальний рівень зволоження;

- не викликає сухості й зневодненості протягом дня;

- регулює вироблення шкірного сала протягом дня і зменшує жирність обличчя завдяки запатентованому компоненту Anti Sebum;

- стимулює оновлення клітин;

- чинить омолоджувальну й антиоксидантну дії;

- активізує синтез колагену;

Якщо чесно, то будь який СПФ крем під кінець сонячного дня у мене викликає легкий жирний блиск на шкірі. Цей крем не вийняток. Я просто прибираю його матуючою серветкою. Однак, шкіра дійсно зволожена. Під мейкапом крем не скочується. Крем зовсім не вибілює шкіру (додала фото розтертого крему на шкірі), а от голубий СПФ крем від Фрудіа, як на мене, трохи таки вибілює.

Склад, якщо вірити сайту, непоганий ( додам фото аналізу). До того ж бачила відео блогерки, яка тестує СПФ креми через УФ-камеру. То що цей, що голубий крем перевірку пройшов. Покриття щільне.

Під час вечірньої рутини змиваю СПФ крем міцелярною водою, бо гідрофільна олія також викликає у мене закриті комедони.

Аромат, особисто мені, не сподобався. Прям хімозно виноградний запах, проте я в принципі не люблю ані виноград, ані виноградні аромати 🍇. Запах дуже сильний, як на мене, але швидко вивітрюється. За ароматом голубий крем мені все ж подобається більше: він не такий сильний, приємний легкий аромат.

Мої висновки:

+ не викликає комедонів

+ зволожує шкіру

+ не вибілює

+ вартість

-аромат (для мене)

-трохи є жирний блиск під кінець дня

Усе літо я тестувала цей СПФ крем
Усе літо я тестувала цей СПФ крем
Усе літо я тестувала цей СПФ крем
Усе літо я тестувала цей СПФ крем
Усе літо я тестувала цей СПФ крем