ksnklb

Парфумований гель для душу

Парфумований гель для душу
Парфумований гель для душу

Дуже часто на MakeUp є акції, що стосуються бренду Mauboussin, при покупці від певної суми, у подарунок можуть присилати гелі чи лосьйони для тіла. Колись я скористалась такою пропозицію та отримала гель для душу.
Дизайн тут повністю у стилі Mauboussin, а яскраво червоний колір туби вказує на те, що гель з ароматом Pour Lui In Red. Об'єм 100ml. Чорна кришечка закривається добре.
Гель власне гелевий, рідкий та прозорий, він дуже класно піниться, як і усі сульфатні гелі.
Основний, звісно, аромат. І це абсолютно чоловічий напрямок, він повторює той самий Pour Lui In Red, сам парфум я не слухала. Нам пропонують таку піраміду і до гелю для душу)
Початкова нота: Бергамот, Червоне яблуко, Чорна смородина
Нота серця: Болгарська троянда, Нектарин, Червона півонія
Кінцева нота: Амброксан, Деревинні ноти, Праліне

Загалом, це такий деревний, яскравий аромат з солодкими нотками та натяком на східне направлення.
Під-час миття, аромат чути дууже сильно) після змивання вже менше, як далекий натяк. Загалом, я люблю парфумовані гелі для душу, і люблю аромати Mauboussin, то і цим задоволена. Та це точно такий чоловічий аромат, навіть доволі типовий.
Гель очищає шкіру чудово, не викликає сухості, та після краще все ж зволожити шкіру, адже у складі от лише сульфати, ароматизатори та консерванти.

Парфумований гель для душу
Парфумований гель для душу
Парфумований гель для душу