Darina🦉

Мій улюблений Tink та манго!

Мій улюблений Tink та манго!

Саме з цього бренду (шампуня), почалась моя любов до аромату манго, та до бренда, він круто працює на моєму волоссі. Я вже на фінішній прямій, я майже все спробувала з цим ароматом!

Сьогодні це - Розгладжувальна маска для волосся "Манго і рідкий шовк" Tink Hair Mask🥭

🥭Особливості маски для волосся «Манго і рідкий шовк» від Tink:

- розгладжує волосся і додає йому шовковистість;
- позбавляє хворобливих відчуттів під час розчісування;
- робить волосся більш слухняним для створення укладки;
- формула збагачена екстрактом манго, який забезпечує кожен волосок вітамінами і корисними мікроелементами;
- підійде для сухого волосся;
- дарує приємний фруктовий аромат;
- зволожує волосся, що запобігає появі ламкості і посічених кінчиків;
- не обтяжує локони і не перешкоджає створенню об’єму;
- додає здоровий блиск;
- склад не містить агресивних елементів, таких як сульфати, силікони і парабени;
- робить волосся розсипчастим.

🥭У складі присутні:
Butyrospermum Parkii (Shea) Oil – Олія каріте (ши)
Натуральна олія, багата на вітаміни та жирні кислоти, яка живить і зволожує шкіру та волосся.

Sweet Almond (Prunus Dulcis) Oil – Олія солодкого мигдалю
Живить шкіру та волосся, надає їм м'якості, зволоження та еластичності.

Cocoyl Hydrolyzed Silk – Кокоїл гідролізат шовку
Похідне шовку, яке забезпечує зволоження та робить волосся більш м'яким і гладеньким.

Glycerin – Гліцерин
Зволожувач, який притягує вологу до шкіри та допомагає її утримувати.

Mangifera Indica (Mango) Extract – Екстракт манго
Екстракт фрукту манго, багатий на вітаміни та антиоксиданти, живить і зволожує шкіру.

Calendula Officinalis Flower Extract – Екстракт квітки календули
Має заспокійливі та протизапальні властивості, допомагає загоювати подразнену шкіру.

Tocopheryl Acetate – Токоферил ацетат
Форма вітаміну Е, який є антиоксидантом і захищає шкіру від пошкоджень.

Lactic Acid – Молочна кислота
Альфа-гідроксикислота (AHA), яка зволожує шкіру та сприяє відлущуванню мертвих клітин.

🥭Пакування дуже просте, класична пластикова баночка для масок, кришечка "гвинт", в середині є захістна пластикова мембрана. Є вся інформаця для споживача. Об'єм 250 мл.

🥭Текстура - щільний крем, схожий на вершки, білого кольору. Дуже легко розподіляється по волоссю.

🥭Спосіб використання:

Нанести маску на чисте вологе волосся, уникаючи зони біля коріння, залиште на 5-10 хвилин. Змити водою. Підходить для щоденного застосування.

Я тримаю хвилин 15, без рушника, після нанесення розчисую волосся щіткою.

🥭Аромат - треба щось писати? Це моє улюблене "Тінковске" манго з вершками. Дуже мені подобається, залишається на волоссі десь годину.

Нещодавно я сама собі дуже зіпсувала (висушила) волосся, маскою. І тепер воно стирчить як "антени".

Мені ця маска дійно розгладжує волосся, та робить його гладеньким на скільки це можливо в такому стані (фото в каруселі).

Маска гарно пом'якшує волосся, дуже легке розчисування.

Гарний природній блиск.

Ну і звісно улюблений та крутий аромат.

Я фанат цього бренду, що тут сказати ще! Це класна базова маска, за дуже бюджетну ціну!

Мій улюблений Tink та манго!
Мій улюблений Tink та манго!
Мій улюблений Tink та манго!
Мій улюблений Tink та манго!
Мій улюблений Tink та манго!