Darina🦉

Олія-еліксир для росту волосся

Олія-еліксир для росту волосся
Олія-еліксир для росту волосся

Привіт!

Я щось зачастила з оліями для волосся, хоча раніше я їх не переносила, але я бачу позитивний результат від використання.

Сьогодні про - Олію-еліксир для росту волосся від Joko Blend.

У олії зручний формат для використання - пластикова пляшечка, з вдалим дозатором, справно працює та не протикає з часом! На звороті є вся необхідна інформація щодо застосуванні, складу і т.д.

У складі присутні:

Avocado OilОлія авокадо
Олія, отримана з м'якоті авокадо, багата на вітаміни та корисні жири, що зволожують і живлять шкіру чи волосся.

Arctium Lappa (Burdock)Лопух великий (корінь лопуха)
Відомий своїми очищувальними властивостями, лопух використовується для догляду за шкірою та волоссям, сприяє зменшенню запалення.

Linum Usitatissimum Seed OilОлія насіння льону звичайного
Олія, багата на омега-3 жирні кислоти, використовується для глибокого зволоження та живлення.

Buckthorn Seed OilОлія насіння обліпихи
Олія з високим вмістом антиоксидантів, допомагає у відновленні шкіри, підвищує еластичність та сприяє загоєнню.

SqualaneСквалан
Натуральний зволожуючий компонент, який заспокоює і захищає шкіру, допомагає утримувати вологу.

Nigella Sativa Seed OilОлія насіння чорного кмину (Nigella Sativa)
Має антибактеріальні та протизапальні властивості, використовується для догляду за шкірою та волоссям.

Pomegranate Seed OilОлія насіння граната
Багата на антиоксиданти, допомагає боротися зі старінням, покращує регенерацію клітин.

Hydrolyzed KeratinГідролізований кератин
Білок, що зміцнює волосся, допомагає відновити пошкоджену структуру і додає блиску.

Zingiber Officinale Root ExtractЕкстракт кореня імбиру (Zingiber Officinale)
Відомий своїми стимулюючими властивостями, покращує циркуляцію крові і сприяє росту волосся.

Nigella Sativa (Black Cumin) Seed ExtractЕкстракт насіння чорного кмину (Nigella Sativa)
Має антибактеріальні та протизапальні властивості, покращує стан шкіри та волосся.

Tocopheryl AcetateТокоферил ацетат (вітамін E)
Антиоксидант, захищає шкіру від шкідливих впливів навколишнього середовища та сприяє її загоєнню.

Retinyl PalmitateРетиніл пальмітат
Форма вітаміну A, стимулює оновлення клітин шкіри, сприяє покращенню текстури і тону.

Rosemary Essential OilЕфірна олія розмарину
Має антибактеріальні властивості, стимулює кровообіг і допомагає зміцнити волосся.

Cedrus AtlanticaЕфірна олія атласького кедра
Використовується для покращення стану шкіри та волосся, має заспокійливі властивості.

Текстура - олійна рідина, жирненька, насиченого жовто-поморанчевого кольору.

Аромат - легкий, олійний, з свіжими квітами, солодкувато-свіжий, дуже приємний.

Спосіб застосування:

Наношу олію на корені волосків, розділивши волосся на проділи. Масажними рухами втераю олію в корені. Одягаю поліетиленову шапочку або рушник. Залишаю на 15 - 20 хвилин. Потім мию волосся звичайним шампунем. Використовувю 2 рази в тиждень.

Підходить для всіх типів волосся.

Олія гарно розподіляється по шкірі. Коли робиш масаж, відчуваєшь приємне легке тепло. Протьогом тримання олії, ніяких неприємних відчуттів не було. Олія легко змивається шампунем.

По дії:

Стосовно довжини мені важко казати, бо з моїм кінчиками треба щось терміново робити (але я, як завжди відтягую це свято!).

Але в два, а то і в три рази стало менше волосся на щітки (і на підлозі!), тут я дуже зраділа.

Дає гарний, природний блиск волоссю.

Має відчутний заспокійливий ефект.

Шкіра голови гарно зволожена, при цьому олія не обтяжує волосся, та не прискорює миття.

Мені подобається дія, і я бачу результат, тож використаю до останньої краплі!

Олія-еліксир для росту волосся
Олія-еліксир для росту волосся
Олія-еліксир для росту волосся
Олія-еліксир для росту волосся