Mila__Mi

Ефективне відновлення та заспокоєння шкіри

Ефективне відновлення та заспокоєння шкіри
Ефективне відновлення та заспокоєння шкіри
Ефективне відновлення та заспокоєння шкіри

Раніше я розповідала вам про чудову базову парочку від цього бренду (гель для вмивання та тонер)
https://club.makeup.com.ua/post/53454/

В доповнення до тих засобів я взяла також і сироватку і це виявилося прекрасне тріо, яке допомагає моїй шкірі бути зволоженою та сяючою в цю прохолодну пору року 🍂

*нагадую, моя шкіра комбінована (в холодний період схильна до сухості) та проблемна (схильна до комедонів є пост акне)

Дизайн ідентичний гелю та тонеру, приємний та мінімалістичний.

Скляна, напівматова пляшечка з піпеткою.

На зворотній стороні вказаний склад, призначення та інша інформація про виробника.

У складі з активних компонентів містить:
гліцерин - зволожує та утримує вологу
трипептид - зволожує, прискорює поверхневе оновлення шкіри, розгладжує її та надає свіжості
вітамін Е - антиоксидант, захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища
лецитин - відновлює захисний бар'єр шкіри, зволожує, пом'якшує та тонізує (діє як емолент)
пропандіол - зволожувач
екстракт центели азіатської - загоює, регенерує, підвищує пружність та еластичність шкіри, тонізує, зміцнює шкіру
екстракт троянди - регулює вироблення себуму, знімає запалення, звужує пори, зволожує та пом'якшує

Піпетка на кінці має невеличкий обмежувач, що дозволяє засобу виходити по краплині, а не литися досхочу.

Мені вистачає 3-4 краплини, аби зволожити шкіру обличчя.

Аромат свіжої зелені і фруктів, трохи солодкуватий і дуже приємний. На шкірі після нанесення відчувається ще кілька хвилин, після чого повністю зникає.

Колір білий. Консистенція емульсіонна, легенька та більш кремова.

Сироватку я наносила на чисту шкіру, одразу після тонізації. Завдяки своїй консистенції, вона дуже легко розподіляється, не білить та не скочується. Також її можна нашаровувати за бажанням.

*поглинається буквально за кілька хвилин і вау, вона не лишає жирної, або липкої плівки 💃🏻

Що по ефекту?
▫️ефективно зволожує шкіру
▫️зменшує сухість та лущення
▫️відновлює захисний бар'єр (особливо на пару з гелем та тонік від цього ж бренду)
▫️робить шкіру гладенькою на дотик
▫️підвищує еластичність
▫️надає шкірі здорового сяйва і вирівнює тон
▫️не забиває пори

В теплу пору року, особливо для комбінованої і жирної шкіри, буде чудова у соло використанні (тобто без додаткового нанесення крему). В холодну пору року, гадаю все ж таки треба покривати її кремом (сподіваюся, що у бренда і кремчик для обличчя також вийде 😍).

А так, це дуже гарна сироватка для всіх типів шкіри, вона гарно показала себе на дії і допомогла мені позбутися сухості у цей період з різким коливанням температур. Раджу 🤍