Zhukovka

Такої, як ти не було і не буде!

Такої, як ти не було і не буде!
  • Привіт всім, хто на шляху до ідеальних вій 💁 Сьогодні я поділюсь з вами відгуком на туш від Maybelline New York Lash Sensational у відтінку Burgundy і покажу наглядно, чому ж варто звернути на неї увагу! 🤎 Тисни " ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ", щоб побачити всі фотографії 📸
Такої, як ти не було і не буде!
Такої, як ти не було і не буде!
Такої, як ти не було і не буде!
Такої, як ти не було і не буде!
Такої, як ти не було і не буде!

Туш випускається у пластиковій тубі і має вже всіма впізнаваний дизайн. Присутні 2 інформаційні наліпки з перекладом на українську мову ❤️ Більше на пакуванні ми не зациклюємося....

А от на щіточку раджу звернути увагу! Вона продумана просто до кожної щетинки ( якщо я не помиляюсь, то на ній присутні 6 різних розмірів щетинок). Вона вигнутої форми, котра в свою чергу слугує підкручуванню навіть самих коротких і самих прямих вій, як у мене 🙈 Розділення кожної війки без грудочок - це просто 🤤

Відтінок Бургунді 🤎 Чи відрізняється він від чорного? Однозначно так! Тут і мови бути не може! Якщо ви не бачите різниці, нафарбуйте одне око чорною, а інше коричневою і будете в шоці від різниці. Адже коричнева туш виглядає дуже делікатно і мило на віях! Вона ідеальна для денного макіяжу та для світловолосих красунь, котрі хочуть максимально натурального ефекту!

Я закохана в цю туш і вона дійсно та, сама, котра буде зі мною завжди! Стійка, надійна, гарно розподіляє, подовжує та підкручує вії. Не обтяжує, не сиплеться, не визиває алергічних реакцій, тощо. Зібрала в собі усі параметри ідеальної туші 🤎 Так, вона і є ідеальна!!!