Yankv

Бренд який врятував моє волосся після блонду

Бренд який врятував моє волосся після блонду

Детокс-формула глибоко очищує та оздоровлює шкіру голови, зміцнює та активізує ріст волосся.

Кератин у складі маски, завдяки комплексу амінокислот, забезпечує цибулини поживними речовинами, покращуючи структуру волосся, відновлює водний баланс та зміцнює волосяний фолікул. За допомогою пантенолу (вітаміну В5) живить і заспокоює шкіру голови, стимулює регенерацію, зменшує випадіння, запобігає появі лупи, покращує стан волосся.

Я користуюсь відразу всією лінійкою, в комплексі працює краще. Вже за декілька тижнів я помітила як моє волосся «оживає». Зупинилось випадіння, збільшилась густина, волосся перестало бути тьмяним, зʼявився блиск. Ще ця маска врятувала мене від себорейного дерматиту на шкірі голови. Вистачає її надовго, втираю в корені сухого волосся 1-2 рази на тиждень

Спосіб застосування: нанесіть невелику кількість маски на пальці рук і легкими масажними рухами втирайте у шкіру голови. Старайтесь розподілити засіб по всій голові. Залиште на 15-20 хвилин, а потім вимийте голову з шампунем

Як вам моє до і після?🧐

Бренд який врятував моє волосся після блонду
Бренд який врятував моє волосся після блонду