MAXIMOVA🌷

Освітлювальний тонік Pelart Laboratory

Освітлювальний тонік Pelart Laboratory

Дуже вдало пройшло моє знайомство з брендом Pelart Laboratory. Це професійна космецевтика, ізраїльська розробка та українське виробництво. Бренд співпрацює з лікарями косметологами, чула гарні відгуки про їх пілінги.

Я користувалась тоніком та кремом з лінійки DE LYS BLANC - серія для догляду за шкірою з пігментацією на основі лілії. Розпочну з тоніку.

Освітлювальний тонік Pelart Laboratory

Флакон з чорного пластику з характерним принтом лінійки. Об'ємом 250 мл. Мінімалістичний дизайн, красиво виглядає на поличці.

Під кришкою є обмежувач, через який зручно дозується продукт без зайвого проливання.

Його призначення: відновлення, від перших ознак старіння, освітлення.

Діючі інгредієнти: алое вера, лимонна кислота, мигдаль, олії, папаїн.

Формула засобу: без sls/sles, без парабенів, водяна, зі спиртом.

Час застосування: універсальний.

Створений він для освітлення та досягнення рівномірного тону обличчя. Активні інгредієнти сприяють зменшенню синтезу меланіну, освітленню та відбілюванню шкіри.

Консистенція тоніку рідка, як водичка. Колір має світлого чаю. Дуже приємний ніжний аромат. Для мене найзручніше використання - з ватним диском. Я його просочую в достатній кількості та протираю обличчя.

Пробувала просто наливати на руки і наносити, але через рідку текстуру багато проливалось і розтікалось.

Моя шкіра періодично проблемна, комбінована, та всипана ластованням.

Такій комбінації тонік підійшов ідеально! Хоча в складі і є спирт він не викликає подразнення чи роздратування.

Одразу після того, як протираю обличчя є приємне відчуття зволоження, і візуально шкіра красива і сяюча. Заспокоюються легкі подразнення.

Після місяця використання тоніку та крему з лінійки бачу легкий ефект висвітлення, як ластовиння так і тону обличчя в цілому.

Шкіра в хорошому стані. Я задоволена.