Hrystja_

Магічний набір

Магічний набір

Я відношуся до тих людей, які люблять купляти подарунки наперед. Невдалі досвіди мене навчили, що краще купити за декілька місяців наперед і нехай воно в шафі чекає свого часу...аніж потім бігати і шукати. А в результаті купити не те, що хотіла (бо такого вже нема), а те, що є в наявності.

Тому ловіть ідею супер класного подарунку, який точно порадує кожного.

Магічний набір

Якраз те, що потрібно. Набір стане в нагоді кожному, навіть таким людям, які не люблять користуватися косметикою. Бо встояти проти цього мандаринового аромату точно не зможе ніхто.

Крем для рук.

Це, однозначно, дуже класний зимовий аромат. Запах сніжної зими, дитинства і мандарин під ялинкою.

Він зігріває і позбавляє від дощової депресії.

Текстура крему дуже ніжна. Він гарно зволожує шкіру, швидко поглинається і зовсім не липкий. Запах зберігається ще тривалий час.

Шкіра рук швидко стає гладенькою і комфортною.

Бальзами для губ Tink- це взагалі для мене окремий вид насолоди. Вони дуже класно заоложують губи і дуже гарно виглядають на губах.

Цей бальзам точно такий самий. Тільки дизайн мардариново-різдвяний...тож на зиму стане моїм улюбленцем.

Цим набором я справді вражена, бо він за декілька хвилин створив в квартирі атмосферу Різдва. Дизайн дуже святковий, оригінальний. Це буде дуже презентабельний і потрібний подарунок. Його також можна вішати на ялинку як прикрасу (банато моїх знайомих таке практикують).

Варіантів безліч. Але позитивні емоції від набору точно гарантовані 🍊.