Mila__Mi

Маст-хев для сухої шкіри, особливо на холодну пору року

Маст-хев для сухої шкіри, особливо на холодну пору року
Маст-хев для сухої шкіри, особливо на холодну пору року

Ще один продукт з лінійки гіалуронової кислоти від Joko Blend, про який я обіцяла вам розповісти 💁🏻‍♀️

Я люблю використовувати різні масочки для обличчя, а в холодну пору року роблю акцент саме на зволоженні, бо коливання температури, сухе повітря у приміщеннях даються в знаки. Тож, дівчата, не нехтуйте якісним зволоженням і майте вдома засоби, які швидко допоможуть відновити суху шкіру.

А я тим часом поділюся своїми враженнями щодо новинки бренду (яку я вже практично використала) ⬇️

Напочатку засіб знаходився в коробочці з усією необхідною інформацією про засіб в для використання: опис основних компонентів, обіцянки виробника щодо дії самого засобу та складові і спосіб застосування.

Всередині знаходиться м'яка туба, благородного блакитного кольору, на якій дублюється вся та інформація. Тож, коробку можна спокійно викидати.

У складі з активних компонентів містить:
пропілен гліколь, метил глюцет, пропандіол та трегалоза - зволожувачі
PEG 40 Гідрогенізована касторова олія - пом'якшує та заспокоює
Мідь PCA - допомагає шкірі позбутися мертвих клітин шкіри, допомагає очистити шкіру та повернути їй свіжий вигляд
гіалуронат натрію - зволожує, тонізує,
алантоїн - зволожує, пом'якшує, розгладжує, знімає запалення, регенерує, сприяє видаленню відмерлих клітин; попереджає закупорку пір, утворення комедонів та запальних елементів
фосфоліпіди, сфінголіпіди та ізолейцин (амінокислоти) відновлюють природний баланс ліпідів шкіри, пом'якшують, надають еластичності, покращують структуру шкіри, запобігають трансепідермальній втраті вологи
аргінін - амінокислота; зволожує та стимулює локальну мікроциркуляцію
аспаргінова кислота - виводить токсини та дбайливо відновлює суху шкіру; підсилює захисну функцію імунітету шкіри
серин, валін та пролін -  амінокислоти; покращують структуру шкіри, прискорюють процес загоєння ран і відновлення шкіри, забезпечують оптимальне зволоження шкіри
гістидин (амінокислота) - зволожує, захищає, підтримує захисний бар'єр, пом'якшує та відновлює шкіру

Кришка формату фліп-топ, щільно сидить біля основи, але при цьому добре відкривається не пошкоджуючи нігті.

Під кришкою була захисна плівка з фольги, що гарантує захист від першого використання.

Дозатор стандартний, добре видає засіб, не плюється.

Аромат дуже приємний, східний до сироватки з цієї лінійки, але більш свіжий та чисто квітковий. Мені він навіть чимось нагадує квіти водяного лотосу 🪷

Колір прозорий з блакитним відливом. Шкіра блакитна як у Аватара у вас точно не буде, не переживайте 🤭

Консистенція желеподібна, при розподіленні стає гелева легко розподіляється.

Я наносила масочку одразу після вмивання на чисту та суху шкіру, тонким шаром.

Не скажу скільки разів на тиждень її потрібно застосовувати, все індивідуально та за потребою. Моя шкіра наразі потребує використовувати її 1-2 рази на тиждень.

Виробником рекомендовано тримати її 10-15 хвилин. Я в принципи так і роблю, поки вона не почне підсихати і робитися така тоненька гелева плівочка.

Під час використання, коли на вулиці було ще досить тепло, на обличчі це був приємний освіжаючий ефект за рахунок гелю/вологи. Зараз вже, коли на вулиці +9-11°, прохолода на шкірі відчувається вже більше, але досить комфортно.

Після використання я змиваю залишки гелю теплою водою і наношу свій подальший догляд.

Як же ж вона діє і який ефект надає?
▫️дуже гарно зволожує, усуває сухість та лущення
Зволоження відчувається вже при нанесенні, наче шкірі дали той необхідний ковток води, якої вона так сильно потребувала.
▫️тонізує та знімає набряклість
Шкіра в тонусі та за рахунок прохолоди, підчас використання цієї маски у мене помітно зменшується набряклість (влітку до більш видимого ефекту можна потримати її у холодильнику)
▫️вирівнює тон, усуває тьмяність та повертає шкірі здоровий колір обличчя
Можете побачити результат на фото/ДО-після вмивання, нанесення і ПІСЛЯ - сам результат
▫️робить шкіру більш гладенькою на дотик
▫️звужує пори та НЕ забиває їх
Оскільки моя шкіра схильна до комедонів, то мені важливо, аби подібного роду засоби не мали негативного впливу на мою шкіру.

Це не тільки гарна зволожувальна маска, але й прекрасний варіант для більш здорового кольору шкіри і чудовий варіант для підготовки шкіри до макіяжу (особливо на важливі події).

Цю маску я прям дууже раджу спробувати 🩵