Yustal

Крем для рук зволожуючий Sane Panthenol + Shea Butter

Крем для рук зволожуючий Sane Panthenol + Shea Butter

Креми для рук, як і бальзами для губ, мають бути в мене кругом: вдома, на роботі, у сумці. Цей маленький крем від Sane я обрала для сумки, як бачимо з назви крем містить пантенол, котрий сприяє відновленню шкіри, та олію ши, а олію ши в кремах для рук я обожнюю, тому що її не так-то просто змити, тож навіть після того, як помиєш руки з милом, певні фракції цієї олії лишаться на шкірі та продовжать зволоження.

Крем для рук зволожуючий Sane Panthenol + Shea Butter

Склад зволожуючого крему для рук Sane Panthenol + Shea Butter:

Aqua — вода

Glyceryl Stearate — стеарат гліцерину (ПАР, емульгатор)

Glycerin — гліцерин, природній для шкіри компонент, котрий сприяє відновленню та утримує вологу

Cetearyl Alcohol — спирт цетеариловий (емолент, емульгатор, ПАР)

Myristyl Myristate — миристил миристат (емолент)

Butyrospermum Parkii Butter— олія ши, інтенсивно зволожує та живить шкіру, покращує її еластичність

Caprylic/Capric Triglyceride — каприлові тригліцериди (емолент)

Phenoxyethanol — феноксиетанол (консервант, зволожувач)

Ceteareth-20 — цетеарет-20 (емульгатор)

Betaine — бетаїн, зменшує подразнення, покращує текстуру шкіри та зволожує

Allantoin — алантоїн, має заспокійливі та регенеруючі властивості, зменшує почервоніння та подразнення

Panthenol — пантенол, має загоювальну, зволожуючу та розгладжуючу дію

Ceteareth-12 — цетеарет-12 (емульгатор, ПАР)

Cetyl Palmitate — цетилпальмітат (зволожувач)

Ethylhexylglycerin — етилгексилгліцерин (консервант)

Aminopropanol — регулятор pH

Parfum — парфумерна віддушка

Limonene — ароматична речовина

Butylphenyl Methylpropional— бутил феніл метилпропіональ, ароматична речовина, котру з З 1 березня 2022 року більше не можна використовувати в косметичних продуктах, що продаються в Європейському Союзі

Linalool — ліналоол (ароматизатор)

Citral — цитраль (ароматизатор)

Об’єм: 30 мл

Термін для використання після відкриття: не вказано

Ціна: 65 гривень без знижки

Упакування: пластиковий тубус з кришкою, що закручується

Виробник обіцяє такі результати:

Інтенсивне зволоження шкіри рук

Пом'якшення та живлення шкіри

Зменшення подразнень та покращення текстури шкіри

Зменшення сухості та тріщин

Поліпшення загального стану шкіри

МОЇ ВРАЖЕННЯ:

Крем було захищено від відкриття фольгою. Запах слабкий, приємний. Консистенція в міру густа, після нанесення на шкіру крем не відчувається як жирний, він відчувається як хороший крем для обличчя тільки у вигляді крему для рук :)

Шкіра моїх рук доволі сильно пошкоджена, вона навіть шершава, тому що я забула відлити собі на роботу нормальне алеппське мило й мила тим, що було там (велика помилка). З настільки вираженими проблемами крем не впорався, втім, він і не мав, тому що це зволожуючий, а не відновлюючий крем і як зволожуючий крем він приємний та ефективний.