Yustal

Живильний крем для обличчя із фактором захисту SPF10 та гіалуроновою кислотою Sane

Живильний крем для обличчя із фактором захисту SPF10 та гіалуроновою кислотою Sane

Необхідність використання сонцезахисного крему взимку це дискусійне питання серед спеціалістів б’юті-спільноти. Здоровий глузд підказує нам, що взимку вплив сонця на шкіру помітно менший ніж влітку, якщо ми не відвідуємо гірський курорт і хоча UVA-промені активні навіть взимку та спричиняють руйнування колагенових волокон, можна як мінімум знизити ступінь SPF захисту в кремі на зиму, зосередившись на його спроможності захистити шкіру від вітру та холоду, керуючись такою логікою, я захотіла спробувати на холодний сезон живильний крем для обличчя із фактором захисту SPF10 та гіалуроновою кислотою від Sane, до речі з англійської назва бренду перекладається як “здоровий глузд”. Виробником цієї косметики є ТОВ “МОНІ”, виробничі потужності розміщені у місті Ужгород. На сьогодні це доволі розвинений бренд, косметика бренду Sane представлена не тільки на MAKEUP та сайті бренду, але й продається у фізичних магазинах та аптеках. Бренд Sane одним із перших українських брендів привернув мою увагу цікавими формулами та тим, що на кожному засобі вказаний pH. Дизайн засобів мінімалістичний, а кольори-ахромати не створюють візуального шуму на косметичній полиці. Також мені подобається, що виробник дійсно намагається створити щось гідне за доступною для більшості ціною.

Склад живильного крему для обличчя із фактором захисту SPF10 та гіалуроновою кислотою Sane SPF10 + 4D Hyaluronic Acid 3% Nourishing Face Cream pH 6.5 на моєму тубусі:

Aqua — вода

C12-16 Alcohols — спирти C12-C16 (емульгатор, стабілізатор емульсії)

Macadamia Seed Oil — олія макадамії, натуральна олія

Propylheptyl Caprylate — пропілгептіл каприлат, пом’якшує шкіру та добре розчиняє у собі сонцезахисні фільтри

Butyrospermum Parkii Butter — олія ши

Lecithin — лецитин

Pseudozyma Antarctica Ferment Extract, Pronadiol, Pseudoalteromonas Ferment Extract, — актив Antarctic-G, екстракт ферменту Pseudoalteromonas, морських бактерій, котрі живуть в дуже холодному морі, допомагає захистити шкіру від сухості та почервоніння, викликаних холодною погодою, а також сприяє регенерації шкіри та розгладженню її поверхні, стимулюючи синтез протеїнів у шкірі, зокрема, колагену та еластину I і IV типів. Може бути корисним і для молодої, жирної шкіри, тому що сприяє зменшенню вироблення шкірного сала, блиску та розміру пор.

Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine— Tinosorb S, фільтр широкого спектрапоглинання UVA+UVB, сучасний, стабільний, один з найкращих

Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer — сополімер акрилатів/C12-22 алкілметакрилату (плівкоутворення)

Palmitic Acid — пальмітинова кислота (емульгатор)

Phenoxyethanol — феноксиетанол (консервант, зволожувач)

Babassu (Orbignya Оleiferab) Seed Oil — олія насіння бабассу

Pentylene Glycol — пентиленгліколь (розчинник)

Arginine — аргінін (амінокислота, зволожувач)

Glycolipids — гліколіпіди (утримувачі вологи в косметичних кремах)

Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate — різновиди гіалуронату натрію різної молекулярної маси, забезпечують зволоження, пом’якшення та посилюють бар’єрну функцію шкіри

Tocopherol — вітамін Е

Arnica Montana Flower Extract— екстракт квітки арніки монтана, сприяє покращенню кровообігу та зникненню гематом, знімає набряклість

Butylene Glycol — бутиленгліколь (розчинник, зволожувач)

Coco-Glucoside — коко-глюкозід (неіонногенний ПАР)

Ethylhexylglycerin — етилгексилгліцерин (консервант)

Disodium Lauryl Sulfosuccinate — динатрію лаурилсульфосукцинат (ПАР)

1,2-Hexanediol — 1,2-гександіол (зволожувач)

Parfum — парфумерна віддушка

Butylphenyl Methylpropional — бутил феніл метилпропіональ, ароматична речовина, котру з 1 березня 2022 року більше не можна використовувати в косметичних продуктах, що продаються в Європейському Союзі

Benzyl Salicylate — ароматична речовина

Limonene — ароматична речовина

Об’єм: 40 мл

Термін для використання після відкриття: не вказано

Ціна: 279 гривень без знижок

Упакування: пластиковий тубус

Виробник обіцяє такі результати:

Зволожена та м'яка шкіра

Поліпшення текстури шкіри

Зменшення ознак старіння (зменшення видимості зморшок, підвищення еластичності шкіри)

Загальне покращення стану шкіри

Захист від негативного впливу навколишнього середовища

Живлення та пом'якшення шкіри

Живильний крем для обличчя із фактором захисту SPF10 та гіалуроновою кислотою Sane

МОЇ ВРАЖЕННЯ:

Крем було захищено від відкриття плівкою на кришці. Я була заінтригована тим, що у відгуках скаржились на нестерпний запах крему :) Однак, нова версія має приємний запах, з усіх моїх продуктів від Sane у цього крему для обличчя запах найсильніший. Спершу я випробувала крем на руці, маленької краплі мені вистачило на велику площу, крем економічний, розподіляється легко, всотується швидко. Шкіра одразу стала шовковою на дотик, просто вау-ефект, шкіра моїх рук явно мала пошкоджений епідермальний бар’єр, однак крем не викликав жодних неприємних відчуттів, шкіра місцями трішки почервоніла, тому що не треба наносити сонцезахисний крем на пошкоджену шкіру ;). Ледве я дочекалась ранку, щоб випробувати крем на обличчі — обличчя також сприйняло крем добре. Я випробовувала крем наступним чином: половина обличчя була змащена сироваткою з транексамовою кислотою плюс сироваткою з пребіотиками, інша тільки сироваткою з пребіотиками, до нанесення крему різниця у рівні зволоження між половинамибула відчутна та помітна, та частина, де були два шари, була значно більш зволожена, то після нанесення живильного крему Sane SPF10 + 4D Hyaluronic Acid 3% Nourishing Face Cream ця різниця майже повністю вирівнялась. Крем дійсно потужно зволожує. Комбінація засобів від Sane надала моїй шкірі здорового сяяння без жирності. Перші враження від продукції приємні, а після тривалого використання я доповню відгуки.

Якщо вас цікавить, як це я обрала для свого обличчя крем з забороненим у ЄС консервантом, то тут все просто — на сайті Makeup був вказаний попередній, вже неактуальний склад крему без цього консерванту. Хотілось би, щоб виробник замінив його іншим консервантом, тому що крем прекрасний, на зиму саме те, що треба.