Yustal

Заспокійлива сироватка-бустер для обличчя Sane Prebiotic 2% + Lecithin Rosacea Calming Serum

Заспокійлива сироватка-бустер для обличчя Sane Prebiotic 2% + Lecithin Rosacea Calming Serum

Косметична продукція з пребіотиками зацікавила мене після того, як я дізналась, що шкіра жителів міст, котрі активно використовують косметику має бідніший мікробіом ніж жителів сіл, котрі її не використовують. Звісно, це не стало для мене приводом відмовитись від косметики та її переваг, але інформація засіла в моїй голові та я захотіла додати у свою доглядову рутину продукт з пребіотиками й зупинила свій вибір на заспокійливій сироватці-бустері від бренду Sane, котра призначена для шкіри з розацеа та покликана її заспокоювати. Догляд, котрий включає в себе використання сироватки вдень особливо актуальний взимку, тому що сироватка створює додатковий шар зволоження, а повітря стає сухіше внаслідок роботи приладів опалення, та допомагає захистити шкіру від вітру та морозу.

Склад заспокійливої сироватки-бустерадля обличчя Sane Prebiotic 2% + Lecithin Rosacea Calming Serum:

Aqua — вода

Glycerin — гліцерин, природній для шкіри компонент, котрий сприяє відновленню та утримує вологу

Sorbitol — сорбіт (зволожувач)

Laminaria Digitata Extract— екстракт ламінарії, зволожує шкіру, покращує її еластичність та сприяє регенерації клітин

Lecithin — лецитин (натуральний емульгатор)

Xanthan Gum — камідь ксантанова (стабілізатор, регулятор в’язкості)

Diatomaceous Earth— діатомова земля, має абсорбуючі властивості, допомагає контролювати надмірне виділення себуму

Propylheptyl Caprylate — пропілгептіл каприлат, пом’якшує шкіру

Panthenol — пантенол, має загоювальну, зволожуючу та розгладжуючу дію

Annona Cherimola Fruit Extract— екстракт черимої, збагачує шкіру антиоксидантами, заспокоює подразнення та покращує загальний тонус шкіри

Hydrogenated Lecithin— гідрогенізований лецитин (натуральний емульгатор, створює захисний бар’єр на шкірі)

C12-16 Alcohols — спирти C12-C16 (емульгатор, стабілізатор емульсії)

Palmitic Acid — пальмітинова кислота (емульгатор)

Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide— пребіотики

Sodium Acrylates Copolymer — регулятор в’язкості

Phenoxyethanol — феноксиетанол (консервант)

Ethylhexylglycerin — етилгексилгліцерин (консервант)

Allantoin — алантоїн, має заспокійливі та регенеруючі властивості, зменшує почервоніння та подразнення

Parfum — парфумерна віддушка

Sodium Olivoyl Glutamate — олівойлглутамат натрію (ПАР, емульгатор)

Об’єм: 30 мл

Термін для використання після відкриття: 3 місяці

Ціна: 203-219 гривень

Упакування: пластиковий тубус з довгим носиком, кришечка закручується

Виробник обіцяє такі результати:

Інтенсивне зволоження шкіри

Заспокійливий ефект

Поліпшення текстури шкіри

Зменшення почервоніння та подразнень

Заспокійлива сироватка-бустер для обличчя Sane Prebiotic 2% + Lecithin Rosacea Calming Serum

МОЇ ВРАЖЕННЯ:

Сироватка не була додатково захищена від відкриття. Вона має текстуру легкої кремової емульсії та ледь вловимий, свіжий аромат, який можна відчути лише якщо нюхати безпосередньо шкіру. Легко розподіляється, всотується достатньо швидко, шкіра зволожена, але не шалено, втім це не основна її місія, сироватка створена, щоб оздоровлювати та заспокоювати шкіру. Сироватка хоч і кремова, але дуже легка, я вперше бачу таку легку кремову сироватку. На жаль (чи на щастя), зараз моя шкіра не має ні почервонінь, ні подразнень, щоб оцінити заспокійливий ефект сироватки, все на що я розраховую від її використання, це вплив на мікробіом, котрий навряд побачу візуально.