alena.rosee

Spa для тендітних ручок | Soraya

Spa для тендітних ручок | Soraya

Розповім про моє перше знайомство з брендом Soraya 💕

Коли мені цікаво познайомитись з брендом, ідеально одразу обирати якийсь базовий продукт, по типу крему для рук чи міцелярки, тому сьогодні про помічника для гарний ручок 🤩

Цей бренд я не раз бачила саме на його Батьківщині - в Кракові (Польша), але чогось ні разу не брала, хоч дизайн у них ну дуже симпатичний на мій смак 💐 натискай "Дізнатись більше"

Spa для тендітних ручок | Soraya

🌸Пакування: симпатичний рожевий тюбик з матового пластику, має золоті елементи в дизайні, що додають вишуканості. При користуванні фарба та надписи не стираються. Мені дуже подобається така упаковка.

🌸Консистенція: легкий крем кольору рожевої глини, виглядає досить привабливо 🤩

🌸Запах:аромат несолодкої ванілі з квітковими нотками, а точніше з нотами камелії, саме вона так пахне, трошки парфумерно.

Крем звабливо ароматизує шкіру рук, але не заважає своїм ароматом.

🌿Активні компоненти: кокосова олійка, олія камелії , рожева глина, екстракт ванілі

✨Ефект: крем легко та приємно розподіляється на руках, не створюючи плівки чи надмірної жирності.

Легка, але поживна текстура має чудові доглядаючі властивості, особливо це відчувається з настанням холодної погоди.

Шкіра після нанесення засобу дуже гладенька, немов шовкова, та зволожена, особливо це помітно по стану кутикули біля нігтіків.

Крем має довготривалий ефект зволоження без перенасичення шкіри , але в холодну пору року я наношу його все ж таки частіше, як і будь-який інший зволожуючий засіб.

Також засіб має регенеруючі властивості, царапинки після домашніх котиків пропадають швиденько з цим кремом. 👍🏻

Знайомство з брендом пройшло чудово, то ж придивлюсь ще дещо. ☺️

Дякую за увагу! 💕