Олешко Анна💜

Косметична маска для обличчя BEAUTYDERM Banana Cream Facial Mask Бананове живлення, 75 мл

Косметична маска для обличчя BEAUTYDERM Banana Cream Facial Mask Бананове живлення, 75 мл

Переваги продукту

🍌Сприяє нормалізації клітинного обміну, живить, зволожує шкіру, зберігає пружність.ації клітинного обміну, живить, зволожує шкіру, зберігає пружність.

🍌Підходить для проблемної, схильної до акне шкіри.

🍌Активовані компоненти усувають запалення і почервоніння.

Головна діюча речовина маски – екстракт банана містять безліч корисних речовин: сполуки калію, кальцію, заліза та фосфору, вітамін С, бета-каротин, вітаміни B1, B2, B5, PP та E.

🍌Калій відповідає за насичення клітин поживними речовинами та виведення токсинів.

🍌Фосфор покращує зовнішній вигляд шкіри.

🍌Вітаміни групи B живлять, зволожують та заспокоюють шкіру

🍌Фітостероли вирівнюють мікрорельєф, зменшують зморшки.

Перед використанням маски очистіть шкіру нанесіть тонік або лосьйон для зняття залишків очищуючих засобів та відновлення ph.
Після процедури нанести сироваткою чи кремом для обличчя.
Нанести маску рівномірним шаром на обличчя, через 10-15 хвилин змийти теплою водою.
Перед використанням необхідно зробити тест на алергічні реакції з невеликою кількістю засобу на руці. У разі виникнення алергічної реакції, припинити використання.
Закріпіть результат процедури сироваткою чи кремом для обличчя.


Мої враження
Густа по текстурі кремова маска спочатку може здатися дуже щільною та результат від неї чудовий. Шкіра напитана та відновлення. Навіть моя суха і чутлива шкіра зводожена та має рівний тон. У мене після неї проходить лущення та подразнення обвітреної шкіри.
Може саме через це може бути камедогенний ефект для інших дівчат/хлопців.

Аqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, D-Panthenol, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Musa Acuminata (Banana) Extract, Trehalose, Urea, Serine, Glyceryl Polyacrylate, Algin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Pullulan, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum, CI 60725.