Vik_Sem

Живимо волосся керамідами та протеїнами шовку.

Живимо волосся керамідами та протеїнами шовку.

Із продукцією українського бренду Joko Blend знайомі майже всі. Мені продукція подобається за якістю, ефективністю, дизайном.

Але вперше я тестую філер для волосся. Для себе я обрала філер з керамідами та протеїнами шовку.

Кераміди у складі доглядових засобів відновлюють шар кератину по всій довжині волосся.

Зовнішній вигляд:

Продукція цієї лінійки має завжди приємне пакування, сучасний дизайн, нічого зайвого. Упаковка своїм виглядом нагадує ампулу. На картонній упаковці зображення рожевої рідини саме так виглядає філер.

Властивості Joko Blend Complete Restore Filler:

  • реконструює пошкоджені ділянки волосяного стрижня;
  • усуває тьмяність, ламкість і пористість волосся;
  • містить кераміди, які заповнюють міжклітинний простір у структурі пасм і зміцнюють їх;
  • протеїни шовку нормалізують гідробаланс локонів, запобігають їхній сухості й посіченості кінчиків;
Живимо волосся керамідами та протеїнами шовку.
Живимо волосся керамідами та протеїнами шовку.

Прозора ампула знаходиться в картонній упаковці і дістати її досить нелегко, вона не приклеєна, просто щільно знаходиться між шарами картону.

У правому кутку можна знайти схему приготування філера:

У лівому нижньому куті вказано об'єм. На звороті: опис, склад, умови зберігання, номер техумов, спосіб застосування, штрих-код, дані виробника:

Упаковка має проріз для підвішування.

Вміст ампули:

В ампулі рідина приємного рожевого кольору, вільно переміщається, аромат нейтральний, ненав'язливий.

Я робила практично так само, як вказує виробник:

1. Змішала філер 1:1 із водою.

Це виходить досить просто та швидко. ампулу можна піднести під кран і набрати в нього води, тоді співвідношення вийде ідеально точним.

Ретельно перемішуємо і отримуємо таку маску:

За консистенцією вона середньої густоти, а при нанесенні на волосся має властивість танути. Завдяки цьому маска легко розподіляється по всій довжині волосся.

2. Наносила філер на вимите шампунем волосся, попередньо прибравши з нього зайву вологу рушником.

3. Так як термошапочки у мене немає, на допомогу прийшов звичайний пакет, який я зверху обернула рушником.

4. За бажанням, можна все це ще й прогріти феном.

5. Відходила з філером 20 хвилин і ретельно змила його з волосся.

Про моє волосся:

  • Восени вони у мене завжди стають жорсткішими.
  • Є помітна сухість на кінцях, настав час їх зістригти.
  • Середня пористість, присутня невелика пухнастість.

Як і з більшістю подібних засобів, змиваючи філер з волосся, крім гладкості більше немає жодного ефекту. На дотик, мокре волосся, залишається жорсткуватим і навіть трохи сплутується.

Але, після сушіння феном - починаються дива)

Про основні властивості Complete Restore Filler:

  • Він дуже круто зволожує волосся!

Це можна визначити не тільки на вигляд волосся, а й за тривалістю сушіння.

Якщо засіб реально добре зволожує і утримує вологу, то волосся буде сохнути набагато довше, ніж звичайно. Як, власне, і відбувається після застосування цього філера.

Звичайно, повністю від сухості піти не вийшло, що помітно на кінчиках. Але на дотик вони дуже приємні. До того ж більшість філерів, якими мені доводилося користуватися, навпаки, сушили кінці.

  • Прощай пухнастість! Привіт гладкість!

Через пухнастість, брашинг давно став моїм найкращим другом. А коли волосся пушиться, ще й у перемышку з сухістю, про розсипчастість можна навіть не мріяти.

В результаті, ось що у мене вийшло, просто посушивши волосся феном.

Вони реально розсипчасті та гладкі, як після салонного витягування.

  • До речі, про обтяження:

Для мене ідеально, коли волосся не зовсім легке на вигляд. Але, філлер, все-таки, трохи їх ускладнює. Головне, що зовсім небагато.

  • Ущільнення.

Філлер ущільнює волосся. Від торчунів, по довжині, він мене особливо не врятував. Плюс це чи мінус, сказати складно. Адже, якби він більше "заповнював лусочки", то й обтяження було б більш відчутним.

Висновок:

Звичайно ж, це не засіб для лікування чи відновлення волосся. Як і з будь-якими подібними засобами, результат є короткочасним. Але, як виглядає моє волосся після застосування Joko Blend Complete Restore Filler, не може не радувати. Ці філери явно заслуговують на похвалу!

Я обов'язково придбаю собі ще пару упаковок, щоб в потрібний момент отримати гладке, красиве і блискуче волосся.

До того ж, мені здається, що після стрижки сухих кінців, для посилення ефекту, філер стане чудовим супутником)

-РЕКОМЕНДУЮ-