saybeautyk

Lip-combo понеділка)

Lip-combo понеділка)
Lip-combo понеділка)

Цей холодний понеділок зустрічаю з ягідними губками)

А помічниками цього ніжного комбо для мене сьогодні були:

  • Механічний олівчик Patricia Ledo 02 - не потребує представлення, бо для мене він поки що найгарніший і найбільш універсальний, використовую його постійно🤎
  • Олійка для губ NYX Fat Oil в красивому кольорі That's Chick - у флаконі він виглядає доволі темним, але на губи лягає напівпрозорим шаром.

Я вже давно і багато пишу про цю олійку і рекомендую її спробувати всім) широка палітра відтінків дозволяє кожній знайти свій - є навіть просто прозорий, який можна використовувати в якості бальзаму для губ.

Гарно живить та зволожує шкіру губ, красиво лягає навіть якщо є підвищена сухість. В складі, окрім синтетичних зволожувачів та помʼякшувачів, присутні також і олії шипшини, насіння морошки та малини.

Стійкість чудова і даний відтінок навіть залишає легкий тінт на губах під вечір (якщо не поновлювати). В запасі маю 4 таких флакончика (завдяки красуні Пришелець Ольга❤️) і повністю ними задоволена (хоча я заядла фанатка олії Clarins), але наразі NYX повністю влаштовує.

До речі, липкість тут також не критична - вона є, як у всіх блисків для губ, але губи між собою не склеює.