Ksyposhka

Крем для очей з пептидами Care & Peace Peptides Eye Cream

Крем для очей з пептидами Care & Peace Peptides Eye Cream

Всі знають, що шкіра навколо очей вимагає особливого догляду. Адже очі - це та частина обличчя, яка дуже швидко видає вік.

Шкіра в цій зоні набагато тонше і ніжніше і, при цьому, позбавлена сальних залоз. А значить, на ній швидше стають помітні вікові зміни.

Я перепробувала чимало топових, дорогих кремів для шкіри навколо очей але найбільш помітний результат я бачу від кремів у складі яких є пептиди.

Основна перевага крему з пептидами,якщо коротко, то вони сигналізують про необхідність вироблення колагену, еластину, гілауронової кислоти.

Тож ,хочу поділитися з вами моїм недорогим та дієвим засобом боротьби зі зморшками та ранковими набряками.

Крем для очей з пептидами Care & Peace Peptides Eye Cream
Крем для очей з пептидами Care & Peace Peptides Eye Cream

Крем Care & Peace Peptides Eye Cream обʼємом 15 мл ,флакон з матового скла.

Консистенція не дуже рідка ,нагадує щось середнє між кремом та емульсією.

Наносити її на шкіру саме задоволення, вона взагалі не відчувається на шкірі ,дуже легка та невагома по відчуттям.

Як на мене,саме така текстура і має бути у крему для шкіри навколо очей

Має білий колір ,але при нанесенні стає прозорим ,та має легкий не навʼязливий цитрусово квітковий аромат ,який ледве відчувається при нанесенні на шкіру.

Витрата дуже економічна ,через не рідку консистенцію піпетка не набирає багато засобу і однієї капельки вистачає для нанесення на шкіру навколо очей.

Крем легко розподіляється по шкірі і не залишає липкості.

Вбирається в шкіру досить швидко. Добре підходить під макіяж,не скочується.

Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7 -дует пептидів, ефективно зменшує зморшки, зволожує, підтягує та покращує тон шкіри,

Гіалуронова кислота -глибоке зволоження сухої, стягнутої шкіри. Формує захисну плівку на поверхні епідермісу, яка запобігає надмірному випаровуванню вологи і захищає від зневоднення, виконує роль природного філера.

Вітамін Е -допомагає боротися з вільними радикалами ,захищаючи шкіру від пошкоджень та робить її менш сприйнятливою до подразнень

Олія жожоба- допомагає від зморшок шляхом зволоження та живлення шкіри, сприяючи підтримці її пружності та стимулюючи процеси регенерації, тим самим зменшуючи глибину та видимість зморшок.

Олія абрикосової кісточки-має протизапальну та регенеруючу дію, тонізує і омолоджує шкіру, розгладжує дрібні зморшки, сприяє відновленню пружності та еластичності шкіри

Мигдалева олія -заспокійливий засіб при сухості, свербінні, подразненні шкіри, сонячних опіках, при лікуванні запальних процесів, дерматиті, псоріазі і екземі. Завдяки легкій нежирній консистенції олія легко засвоюється, не залишає жирної плівки на шкірі і не закупорює пори

Екстракт алое вера- заспокоює чутливу шкіру,усуває почервоніння та подразнення, створює невидимий захисний бар'єр, уповільнює процеси старіння,зволожує та розгладжує зморшки

Екстракт зеленого чаю- антиоксидант,допомагає підтримувати належний рівень гідроліпідного балансу шкіри, запобігаючи таким чином утворенню набряків навколо очей.

Екстракт виноградної кісточки- забезпечуює тонізуючий ефект та створює умови для профілактики зморшок.

Екстракт протеїнів шовку-Протеїни шовку легко вбираються шкірою, володіють прекрасними зволожуючими властивостями, покращують метаболізм дерми і епідермісу. Наповнюють шкіру цілющою вологою, підвищують еластичність та роблять шкіру більш пружною та шовковистою, омолоджують, перешкоджають появі в'ялості та борються з в'яненням епідермісу

Вітамін В5 -Зберігає у шкірі вологу, пом'якшує. Має потужну протизапальну активність, усуває почервоніння різної природи. Підсилює анти-ейдж догляд, сприяючи виробництву колагену та еластину

В склад входять натуральні компоненти ,а зі свого досвіду, чим натуральніше склад у засоба,тим результат треба чекати довше ,бо він більш накопичувальний ніж миттєвий.

Крем добре зволожує шкіру навколо очей, ні про яку сухість навіть не йдеться. Шкіра після крему сяє , дуже приємна на дотик ,гладенька ,менш помітні синячки під очима. Погляд виглядає свіжішим, а шкіра пружною та відпочившою.

Від хорошого зволоження яке дає крем ,мімічні зморшки стали менш помітними. Але я не чекаю, що вони зникнуть зовсім. Однак результат, що я бачу,мене влаштовує👌🏻

Крем не викликає алергічної реакції чи якихось інших негативних відчуттів,підходить до чутливої шкіри.

Загалом крем від Care & Peace Peptides Eye Cream мені сподобався, хороший базовий крем з доступною ціною