Чистикова Дар'я

Кислотний пілінг для шкіри голови

Кислотний пілінг для шкіри голови

Новиночка від Joko Blend повз якої складно пройти володарці жирного типу волосся. Я завжди у пошуку чудо-засобу, котрий подовжить свіжість волосся чи, хоча б, збереже його гарний вигляд до вечора.

Чи впорався з цим цей кислотний пілінг для шкіри голови? Розповідаю далі ⬇️

Пілінг представлений у циліндричному флакончику, котрий має дозатор у формі носика. Також засіб упакований додаткоао у картонну коробочку, на котрій присутня вся потрібна інформація. Дизайн засобів загалом аналогічний іншим засобам виробника, але окремо хочу відзначити новенькі рельєфні надписи на флакончику, мені здається раніше подібного не було.

Об'єм складає 100 мл, термін придатності по відкриттю — 12 місяців.

Сам засіб має гелеву консистенцію середньої густоти (по шкірі голови сам не розтікається), однорідний та без домішок. Має трохи жовтуватий відтінок та приємний фруктовий аромат з кислинкою, котрий після миття на волоссі не залишається.

Пілінг містить наступні активні та корисні складники:

🟢 Lactic Acid — молочна кислота; відлущує верхній шар шкіри, зволожує та покращує текстуру.

🟢 Glycolic Acid — гліколева кислота; потужний ексфоліант, стимулює оновлення клітин, покращує тонус шкіри.

🟢 Malic Acid — яблучна кислота; відлущує, зволожує і покращує загальний стан шкіри.

🟢 Citric Acid — лимонна кислота; регулює pH, має відлущувальний ефект.

🟢 Hydrolyzed Keratin — гідролізований кератин; покращує структуру волосся, надає еластичності та сили.

🟢 Panthenol — провітамін B5; зволожує, заспокоює шкіру, підтримує її бар'єрні функції.

🟢 Bidens Tripartita Extract — екстракт квітки; має заспокійливі та протизапальні властивості.

🟢 Zingiber Officinale Extract — екстракт імбиру; покращує кровообіг, має антисептичні властивості.

🟢 Urtica Dioica Extract — екстракт кропиви; стимулює ріст волосся, зміцнює корені, має протизапальні властивості.

А також гліцерин (у якості зволожувача) та ксантанова камедь (згущувач).

Як використовувати?

На суху шкіру голови нанести перед миттям голови та рівномірно розподілити легкими масажними рухами. Далі залишити на 5-10 хвилин та ретельно промити шампунем.

Рекомендована частота використання — до 2-х разів на тиждень. Засіб підходить для всіх типів шкіри.

Враження від використання

За рахунок витягнутого носика пілінг дуже легко та зручно наносити по проділах та розподіляти. Додатково використовую щіточку для масажу шкіри голови для кращого ефекту, та і взагалі з користю скоротити час витримки. За цей час не виникає жодних неприємних відчуттів, типу печіння, подразнень та іншого.

Після застосування пілінгу є приємне відчуття чистоти та свіжості. Волосся у коренів живе та розсипчате, що важливо засіб дарує додатковий прикорневий об'єм.

Ціна, враховуючи відносно економічний розхід та не часте використання, цілком приємна.

Основна проблема мого волосся в тому, що після сну воно виглядає жирним. Можливо, це через активність сальних залоз або через пухову ковдру без якої я не уявляю життя навіть влітку 🤭 тому частота миття раз на кілька днів мені тільки сниться.

Але, з цим засобом є відчуття чистоти до скрипу, свіжості та вигляд щойно вимитого волосся навіть ввечорі. На ранок наступного дня воно виглядає носибельно ще половину доби. Шкода, що не день, але для мене це вже неабиякий результат👌

До плюсів засобу можу віднести відсутність сухості шкіри голови та будь-яких проблем з нею у подальшому.

В цілому кислотний пілінг справив на мене дуже позитивне враження, після його використання результати дійсно помітні неозброєним оком.

Дякую за увагу ❤️