Юлі

Lip oil Sweet Peach від LCF

Lip oil Sweet Peach від LCF

Здається, пік популярності олійок LCF припав на літо 2023 року. А коли в Тік-тоці зʼявились відео-порівняння цієї олії з відомою від Clarins, і я вирішила з нею познайомитись.

Пройшло вже достатньо часу, щоб поділитись з клубом, чому такого захвату, як був у всіх, я не отримала.

Lip oil Sweet Peach від LCF

У лінійці олій для губ LCF є 3 позиції, що відрізняються кольором у флаконі (на губах виглядають однаково) та ароматом:

- Fresh Strawberry 🍓

- Juicy Grapefruit 🍊

- Sweet Peach 🍑

Далі мова піде про останній.

Зовнішній вигляд олії LCF на рівні, дизайн мінімалістичний, текстом прописане основне, а флакон прозорий, щоб насолоджуватись кольором засобу 🤩

Цією lip oil справді зручно користуватись завдяки мʼякому, пухнастому аплікатору середнього розміру, що набирає рівно стільки продукту, скільки вистачить на всі губи.

Сам флакон легко відкручується і не протікає. Все ж краще зберігати олійку у вертикальному положенні,

оскільки бачила коментарі інших дівчат, що вони стикнулись із цією проблемою.

Виробник позиціонує цю олію для губ як зволожуючу. І це відповідає реальності.

Губи стають мʼякими, гладкими, шорсткість розгладжується та зникає, в результаті – повноцінний догляд за губами. За 60 гривень цього зовсім не очікуєш 👀

Чого ж варто очікувати?

При нанесенні і ще близько 15хв після на губах зʼявляється характерний «жирний» блиск. Це не виглядає погано чи недоречно, проте на самих губах відчувається, що цього забагато. Фініш не липкий, від слова зовсім 🙌🏻

Згодом олійка вбирається і насичує губи, а делікатний блиск залишається ще годинки на дві (або до прийому їжі), а тоді повністю поглинається, залишаючи тінт.

І саме в цьому тінті і є для мене основна проблема.

Тінт яскраво-рожевий. Це НЕ універсальний колір, бо якщо у вас бліда шкіра, він виділяється занадто сильно. Має скоріше холодний підтон і по своєму кольоротипу підійде точно не усім. І я входжу саме в цю групу. Це найбільше розчарування, бо по всім іншим параметрам ця олійка має багато переваг, але ігнорувати її колір не вийде.

Я пробувала перекривати тінт помадою та олівцем темнішого кольору, проте цей рожевий пробивається і через них.

Через це користуюсь олійкою рідко і виключно вдома.

На жаль, вона мені не підійшла. Але якщо вам подобаються такі відтінки, раджу придивитися до олії для губ Sweet Peach 🍑