Олена Романюк

Essence Hydrating Nude 302 Heavenly

Essence Hydrating Nude 302 Heavenly

Essence Hydrating Nude 302 Heavenly - ідеальна зволожувальна помада/бальзам в елегантному, нюдовому відтінку, це доволі теплий беж з легкою рожевинкою персика.

Помада Heavenly 302 має схожість з відтінком гелевого олівця 405 Lamel, але не така насичена за рахунок легкої, зволожувальної формули.

Я ношу помаду Essence Hydrating Nude в 1шар (як бальзам) та більш інтенсивне нанесення в комбінації з популярним олівцем GlamBee 111 та олівцем Essence у такому ж відтінку 302 Heavenly

Футляр помади гарний, зручний та міцний, щільно закривається.

Стік помади не дуже великий, але це на краще, менше шансів зламати.

Аромат - звичайний, в Essence є бальзами, які дуже пахнуть старим маслом, то в цих помадах такого не помічаю

Текстура - в 1 шар майже не відчутна, а от якщо нашарувати, то виходить доволі жирненьке відчуття, але ❤️, помада не розтікається за край, не стягує губи в суцільні зморшки, не скочується та не залишає білу смужку.

Стійкість - якщо нанести помаду в декілька шарів + олівець, то можна пережити обід + чашку чаю, залишиться легкий відтінок та сяйво

У нанесенні помада Essence Hydrating Nude дуже легка, вона не лягає шматками, якщо провести один шар та контур стіком помади, то вигляд дуже крутий! Свої губи, тільки краще ❤️

Якщо швидко десь збираюся, або в машині, то це ідеальний варіант легкого макіяжу губ.

Просто легкий рожевий відтінок, доволі теплий, але не лежить яскравою плямою на губах

На фото - помада нанесена в 1 шар ❤️

З олівцями помада Essence Hydrating Nude вже виглядає яскравіше.

Фото зверху - олівець Essence 302 Heavenly + помада Essence 302, у них абсолютне співпадіння по відтінкам. Олівець дає чіткіший та об'ємніший контур для нанесення помади. До речі, олівець я купувала раніше і довго використовувала лише його для макіяжу губ

Фото знизу - олівець 111 GlamBee + помада Essence Heavenly 302, виходить більш яскраво, олівець дає насиченішого та холоднішого відтінку помаді.

Мені подобаються обидва варіанти, зараз, це мої улюблені комбінації для макіяжу губ.

Можливо, я придбаю ще один відтінок помади, бачила трохи насиченіші кольори, по усім характеристикам ця лінійка Essence дуже вдала, доступна по ціні та відповідає своїй назві Hydrating Nude.