Ta_nyaaaaaaa

Те, що допомагає підтримувати свіжість шкіри голови і підсилювати ріст волосся

Те, що допомагає підтримувати свіжість шкіри голови і підсилювати ріст волосся
Те, що допомагає підтримувати свіжість шкіри голови і підсилювати ріст волосся
Те, що допомагає підтримувати свіжість шкіри голови і підсилювати ріст волосся

Завжди маю на поличці засоби для додаткового очищення шкіри голови. Вони допомагають отримувати об'єм, підтримувати довше чистоту і пришвидшувати зростання волосся.

Те, що допомагає підтримувати свіжість шкіри голови і підсилювати ріст волосся

У скарбу стандартне пакування, баночка-шайбочка об‘ємом 200 мл. Кришка закручується дуже щільно, спочатку навіть було складно відкрутити.

⚪️ Лаурет сульфат натрію – поверхнево-активна речовина, що забезпечує піну та очищення, але може бути агресивною для шкіри голови при частому використанні.

⚪️ Гліцерин – зволожувач, допомагає утримувати вологу.

⚪️ Кокамід ДЕА – м'якший ПАР, використовують для пінливих властивостей та пом'якшення.

⚪️ Порошок абрикосової кісточки – фізичний скрабуючий агент, забезпечує механічне очищення.

⚪️ Феноксиетанол, етілгексілгліцерин – консервант, що запобігає росту мікроорганізмів.

⚪️ Етилендіамінтетраоцтова кислота – компонент для зниження жорсткості води, допомагає покращити ефективність інших інгредієнтів.

У скрабу доволі дрібний помол, можна помітити той самий порошок абрикосової кісточки (коричневі вкраплення).

Аромат легкий косметичний, ненав’язливий, складно виділити запах чого саме.

Наношу скраб після миття шкіри шампунем. Він вспінюється, але не дуже активно.

Так як у мене чутлива шкіра, то абразив відчуваю, тож це не найлагідніший скраб, але ефективний завдяки цьому.

Він не царапає шкіру голови, а здійснює масаж, приємні відчуття. Використовую щітку для масажу, щоб краще розподілити скраб і стимулювати кровообіг.

Під час змивання немає відчуття очищення до скрипу, але щось близьке до цього.

Після укладки помітно, що волосся більш об‘ємне на коренях, розсипчасте і приємне на дотик, НЕ пересушене.

Скрабом я задоволена і відчуваю, що об‘єму 200 мл мені вистачить надовго, бо використовую його не частіше 1-2 разів на тиждень ☺️