Vik_Sem

RE.CARE | ТОП засоби у кожній косметичці

RE.CARE | ТОП засоби у кожній косметичці
RE.CARE | ТОП засоби у кожній косметичці

Завдяки рекомендаціям дівчат нашого клубу я дізналась про бренд RE.CARE і була вражена, що новий український бренд так швидко набирає обороти і стає таким популярним. І звичайно, зрозуміла - мені таке треба)))

Тому сьогодні хочу поділитись своїми враженнями від двох засобів, які є палочкою-виручалочкою, коли виліз прищ, і як завжди не на часі.

Точковий крем-гель проти висипань швидкої дії Re.Care SOS Spot Targeted Care

Пакування :

Тюбик в картонній коробці,виготовлений з якісного пластику, має тонкий носик для точкового нанесення. Дуже зручно наносити, навіть без дзеркала.

Консистенція:

Крем-гель має кремову текстуру молочного кольору, при нанесенні на висипання крем кольору не має, що зручно та естетично виглядає.

Аромат:

Аромат ніжний, майже невагомий, при нанесенні не відчувається.

Склад: багатий активами, які потужно діють на запалення та мають протизапальні властивості.

Активні компоненти:

Саліцилова та Азелаїнова кислоти, Ніацинамід, Бісаболол.

RE.CARE | ТОП засоби у кожній косметичці
RE.CARE | ТОП засоби у кожній косметичці

Засіб відмінно справляється з роботою саме з новими запаленнями, що тільки з'явилися. Тут саме SOS при нових, і ось тут засіб якраз і показує себе у всій красі.

  • Доглядові властивості:

Тут таких немає, мені засіб підсушує шкіру, але робить це дуже делікатно. Наносити його краще точково лише на запалення, здорові ділянки шкіри краще не торкатися.

  • Додатково:

Засіб не викликав алергічних реакцій та комфортно переносився моєю чутливою шкірою.

Підсумок: Це чудовий м'який точковий засіб, який підсушить запалення, але не пересушить шкіру в цілому. Хороша саме на нових запаленнях, що з'являються. Цей засіб завжди тепер у моїй сумочці.

Пакування:

Продукт упакований в картонну коробочку, на якій вказана вся інформація про продукт та його склад. Дизайн дуже приємний.

Баночка об'ємом 10 мл, виготовлена з міцного скла і має металеву кришечку.

Цю баночку я використовую тільки вдома, тому що вона має властивості підтікати після того, як її збовтати.

Текстура:

Рідка та водяниста (перед використанням по інструкції засіб необхідно збовтати), колір світло-рожевий.

Аромат нагадує аптечні аромати, але аромат приємний, не хімохний.

Основні властивості:

  • миттєва локальна дія;
  • делікатне видалення прищів і почервонінь;
  • тонізує, дарує тривале відчуття прохолоди;
  • участь у природному процесі загоєння ран;

Склад та активні компоненти:

Aqua (Water), Calamine, Glycerin, Zinc Oxide, Polysorbate-20, Kaolin, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Camphor, Bisabolol.

Активні компоненти:

  • рожевий каламін чинить протизапальну та заспокійливу дії;
  • цинк регулює секрецію, усуває надлишок себуму, матує обличчя;
  • камфора пом’якшує загрубілі ділянки епідермісу;
  • бісаболол справляється із зволоженням, оптимізацією гідробалансу;

Застосування:

збовтати засіб, ватну паличку занурюєте в баночку та нанести локально на запалення.

Моє зауваження:

головне після нанесення на шкіру ватну паличку не використовуйте знову, візьміть нову, це чисто моя скрупульозність, вважаю, що зі шкіри можна занести не потрібне в засіб і його цим зіпсувати.

Ефект:

прищі після нанесення вранці/ввечері, починали підсихати і почервоніли. А також хочу наголосити. Після застосування пройшло 2 тижні, прищів у тих місцях, де я їх позбавлялася більше немає. і сліду. Я думаю засіб працює. Я можу сказати з упевненістю, що моє обличчя стало чистішим. Дуже рідко з'являються прищі у Т-зоні.

Один момент хочу відзначити:

після застосування цього засобу,на шкірі він підсихає і світліє, тому такий засіб зручно використовувати на ніч.

Висновки:

Поява висипань – це завжди неприємно і завдає незручності. Але саме комплексний догляд з засобів швидкої дії допомагає швидко позбутися таких неприємностей. Склад, зручність використання - рекомендую мати такі засоби під рукою.