Юлі

50мл Праги у флаконі… Charming Prague Avenue des Parfums

50мл Праги у флаконі… Charming Prague Avenue des Parfums
50мл Праги у флаконі… Charming Prague Avenue des Parfums

Прага – місто, яке я ще не відвідувала, але тепер воно асоціюватиметься саме з цим ароматом: ніжним, солодкуватим і з цитрусовими нотами 🤩

50мл Праги у флаконі… Charming Prague Avenue des Parfums

Парфумована вода від Avenue des Parfums має картонне пакування, воно доволі міцне, тому переживати за цілісність продукту при доставці не доводиться.

Дизайн флакону мінімалістичний, в принципі, як і у всіх засобів бренду. Ще під час розпаковки парфумів мене приємно здивував світло-рожевий колір рідини: дрібниця, але цікава 🙌🏻

Флакон не великий (50мл), зручно поміщається у руці, а розпилювач працює легко, тож з нанесенням парфумів не виникає жодних проблем.

Охх, він дуже приємний і навіть не побоюсь заявити, універсальний, має сподобатись усім: любителям солодких ароматів – бо тут є і такі ноти, поціновувачам свіжих – бо парфуми не навʼязливі, тож не надокучатимуть нікому.

Піраміда така:

Початкова нота: лайм

Ноти серця: зелене яблуко, півонія, дурман

Кінцеві ноти: білий кедр, мускус

Лайм дуже соковитий, яскравий та освіжаючий, його найкраще чути перші пару хвилин, а тоді композиція доповнюється легкістю яблук та цвітом півонії, роблячи її більш ніжною та витонченою. А солодкавість зʼявляється від дурману. І ось вже починає відчуватися щось схоже на відомі парфуми, щось знайоме, щось бажане… А коли цю історію доповнюють древесні ноти, впізнаєш її – Nina Ricci Nina ✨

Памʼятаю, стійкість у Ніни була дуже сильною, для мене часом навіть нестерпною, та й сам аромат дуже концентрований. Тому Charming Prague від Avene des Parfums – її легша версія, носибельна, тримається на шкірі години 3, а тоді аромат сідає близько до шкіри.

Слово Charming у назві гарно підходить цьому парфуму.

Є щось у ньому святкове, радісне та вишукане 💝

Підійдуть на кожен день в офіс, на прогулянки, побачення та й взагалі будь-куди!

Весною відчуватимуться більш квітково та свіжо, а холодні пори року розкриватимуть його з солодкої сторони.

Рада, що цей парфум зʼявився в мої колекції 🤍