Astro beauty

Вітамінізацію замовляли ?

Вітамінізацію замовляли ?

Осінь - час коли ми всі потребуємо особливо піклування про себе своє фізичне та ментальне здоровʼя. Додаткової турботи також потребує і наша шкіра.

Вітамінізована сироватка є не першою сироваткою від Mermade ( до цього вже тестувала їх сироватки - Антивікову сироватку та заспокійливу сироватку для обличчя), але є першою моєю сироваткою з вітаміном С.

Які плюси цієї сироватки ?

🍋 необхідне шкірі зволоження та живлення

🍋 зміцнення барʼєру шкіри

🍋 насичення шкіри вітамінами

🍋 антиоксидантний захист

🍋 відновлення шкіри

Вітамінізацію замовляли ?

Пакування сироватки являє собою привабливе картонне пакування та скляну баночку в кольорах головного компоненту сироватки - вітаміну С🍋

З цією баночкою я вже знайома, адже ідентичне пакування мали й інші сироватки від Mermade, які я тестувала.

Раніше таке пакування здавалось мені до кінця зручним , адже коли сироваток лишилась менше половини в пакуванні їх було складно діставати із баночки.

Я вважала, що це повʼязано було лише через самий формат баночки , але коли я протестувала цю сироватку , я зрозуміла що справа була в консистенції самої сироватки.

Навідміну від інших протестованих мною сироваток від Mermade ця сироватка має набагато рідшу консистенцію , яка дозволяє діставати продукт із пакування набагато зручніше.

До речі про саму консистенцію продукту.

Вона являє собою світло-жовту рідину, яка легко розчиняється та поглинається шкірою.

Найчастіше я наношу цю сироватку розподіляючи її ролером для обличчя.

З цією сироваткою моя шкіра подружилась 🤝

Ніяких алергій, сухості чи висипань засіб не викликав.

Із позитивного - шкіра зволожена, наповнена та що цікаво освітлена.

Тому вцілому цією сироваткою я задоволена 😻