krutoguuz

ВІДПУСТКА - БЕЗ ВІДПУСТКИ

ВІДПУСТКА - БЕЗ ВІДПУСТКИ

В мене відпустка асоціюється з розслабленням, фруктами та морем, зараз особливо швидко нікуди не поїдеш.

Тому я знайшла вихід!

Щоб хоча б відчути декіль пунктів, які нагодують мені відпустку, літо, море і тепло.

Сьогодні розповім вам про баттер для тіла Pineapple від українського бренду Joko Blend .

В нього неймовірний насичений аромат тропічних фруктів, в лінійці бренду представлено їх шість:

  • ананас
  • персик
  • грейпфрут
  • кавун
  • маракуя
  • кокос

Я собі обрала перший варінат, так як люблю ананас, але ніколи не мала доглядових засобів з ним.

Батери в складі мають підвищений склад твердих масел, що чудово впливають на стан епідермісу. Вітамінний продукт прекрасно справляється з усуненням подразнень, почервонінням і утворенням лущення.

Особливості батерів від бренду Joko Blend:

- виготовлені на основі натуральних компонентів;
 - запобігають сухості і зневодненню шкіри;
 - зміцнють гідроліпідну мантію епідермісу;
 - стимулють процеси регенерації тканин;
 - мінімізують вплив зовнішніх факторів;
 - збагачені маслом ши, що надає живильну дію;
 - олія макадамії відновлює пошкоджені ділянки шкіри;
 - прискорють процеси загоєння ушкоджень;
 - виноградні кісточки впливають на висвітлення тону, усунення пігментних плям;
 - провітамін В5 інтенсивно пом'якшує загрубілі зони: стопи, лікті, долоні;
 - дарує тілу стійкий аромат екзотичних фруктів.

ВІДПУСТКА - БЕЗ ВІДПУСТКИ
ВІДПУСТКА - БЕЗ ВІДПУСТКИ
ВІДПУСТКА - БЕЗ ВІДПУСТКИ

Тексутра в нього схожа на масло, яке тане при контакті зі шкірою. На фото батер після двох тижнів активного використання, тому я б сказала це дуже економний продукт.

Після ненесення не утворюється жодної плівки, а навпаки відчуття нановнення та м'якості шкіри.

До нього дуже тягнеться рука і що важливо його зручно брати кудись з собою, бо він не розтечеться.

А ви вже спробували батери від Joko Blend або можливо від інших брендів? Діліться фаворитами для зволоження шкіри.