ANN_DI

Корнеотерапія для сухої шкіри: Крем Hillary з авокадо і скваленом

Корнеотерапія для сухої шкіри: Крем Hillary з авокадо і скваленом

З настанням холоду шкіра втрачає більше вологи, а це призводить до її пересушення. Крім того, в цей час на неї впливають різкі перепади температури — на вулиці холодно, а в приміщеннях сухе повітря через опалення. Тому в ці періоди я шукаю засоби, які не просто зволожують, а й створюють бар’єр, що утримує вологу в клітинах шкіри. Одним із таких засобів став крем Corneotherapy Intense Care Avocado & Squalane від бренду Hillary.

Корнеотерапія для сухої шкіри: Крем Hillary з авокадо і скваленом

У складі крему є кілька ключових інгредієнтів, на які варто звернути увагу:

Aqua — базовий зволожувач, забезпечує легкість текстури.

Caprylic/Capric Triglycerides — пом’якшувальний агент, який захищає шкіру від втрати вологи.

Persea Gratissima (Avocado) Oil — олія авокадо, багата на вітаміни та жирні кислоти, що живлять і відновлюють шкіру.

Squalane — глибоко зволожує, зберігає еластичність шкіри та захищає її від впливу зовнішніх факторів.

• Panthenol і Tocopherol (вітамін E) — заспокоюють шкіру та сприяють її відновленню.

Ці компоненти роблять крем не лише зволожуючим, але й захисним.

1. Відновлення гідроліпідного балансу. Крем допомагає підтримувати природний захисний бар’єр шкіри, що важливо в період холодів.

2. Містить сквален і олію авокадо. Ці компоненти глибоко зволожують і відновлюють шкіру, роблячи її більш еластичною.

3. Зменшує втрату вологи. Крем не лише додає вологу, а й допомагає утримувати її в клітинах шкіри, що важливо для профілактики лущення.

4. Ідеальний для чутливої шкіри. Формула розроблена для ніжної та чутливої шкіри, тому крем не викликає подразнень.

5. М’яка текстура та приємний аромат. Крем легко наноситься, швидко всмоктується та залишає на шкірі приємний аромат.

Коли я вперше нанесла цей крем, мене приємно здивувала його текстура. Він надзвичайно легкий і ніжний, миттєво вбирається та залишає відчуття м’якості. Відразу після нанесення шкіра стає зволоженою, але без відчуття жирної плівки. Зволоження тримається протягом дня, а приємний аромат супроводжує майже увесь час. Що найголовніше – вже через кілька днів я помітила зменшення лущення та загальне покращення стану шкіри. ❤️