Zhukovka

Відгук на Dolce&Gabbana "Dolce Garden"

Відгук на Dolce&Gabbana "Dolce Garden"
Відгук на Dolce&Gabbana "Dolce Garden"
Відгук на Dolce&Gabbana "Dolce Garden"
Відгук на Dolce&Gabbana "Dolce Garden"
Відгук на Dolce&Gabbana "Dolce Garden"

Я не можу стримати захоплення і спішу поділитись з вами своїм новим флакончиком від Dolce & Gabbana "Dolce Garden"! Це саме та елітна парфумерія, яка підкорила моє серце з першого вдиху. Наразі у мене 2й флакон 🌸

Купувала я його в іншій країні 75мл за 5500 грн, в Україні вони зараз зі знижкою коштують знатно дешевше, тому не втрачайте нагоди поласувати !

Не буду довго описувати флакон - просто додам кілька гарнющих фото 📸





















Відгук на Dolce&Gabbana "Dolce Garden"

Цей аромат — це солодка симфонія, де магнолія, мандарин і неролі створюють неймовірний початковий акорд, що одразу занурює в атмосферу тропічного саду. Ви тут не відчуєте свіжих квіткових нот, лише дорогий квітковий післясмак 🌸

У серці композиції іланг-іланг, кокос і франжипані зливаються в ніжну, але привабливу мелодію, створюючи відчуття розкоші та спокуси.

Завершальні ноти ванілі, мигдалевого молока та сандалу надають аромату глибини та стійкості. Він звучить так гармонійно, що нотки наче танцюють у повітрі, створюючи шлейф, який тягнеться на кілька метрів



















Цей аромат — справжня спокуса в флаконі, яка приносить мені безліч компліментів від оточуючих ☺️Він звучить чудово в будь-яку пору року, але по особливому відкривається з настанням холодів. Я не можу тут виділити одну із нот, це дійсно симфонія, котра звучить, наче раф з фруктов-кокосовим сиропом і притрушений ванільним цукром. Хтось відчуває його, наче йогурт, а хтось наче цукрову вату 🪄 А я відчуваю в ньому розкіш і нічого іншого!

Ніжно, насичено, тонко, шлейфово, компліментарно...