Lily♥️

ЛЮКСОВИЙ ПАРФУМОВАНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ДУШУ ROYAL MONACO

ЛЮКСОВИЙ ПАРФУМОВАНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ДУШУ ROYAL MONACO
ЛЮКСОВИЙ ПАРФУМОВАНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ДУШУ ROYAL MONACO

Привіт, girls!♥️

Сьогодні хочу поділитися своїми враженнями про цей надзвичайний парфумований гель для душу від українського бренду Avenue des Parfums.

Мій гель для душу – Avenue Des Parfums Royal Monaco пахне в одному стилі з ароматом , парфумованою водою з такою ж назвою від бренду.

На Make UP можна придбати усі ці засоби разом, або ж спробувати спочатку міні аромату, щоб зрозуміти та обрати саме свій.

ЛЮКСОВИЙ ПАРФУМОВАНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ДУШУ ROYAL MONACO
ЛЮКСОВИЙ ПАРФУМОВАНИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ДУШУ ROYAL MONACO
  • Аромат гелю для душу справді пахне доглянутістю, свіжістю та чистото.
  • Це свіжо-квітковий аромат з фруктовими нотами кавуна. Стійкість аромату теж приємно вразила.
  • У складі є доглядові компоненти, такі як алантоїн, гліцерин, D-пантенол, які добре зволожують, пом'якшують і заспокоюють шкіру під час використання.
  • Сам гель використовую щодня і точно можу сказати, що розхід мінімальний, бо сам гель має досить густу текстуру, і є концетрованим.
  • Такої густої пінки я давно не зустрічала)

Цей гель мене дійсно вразив: адже тут продумано все до дрібниць від пакування, до утворення густої приємної ароматної парфумованої піни.

Для зручності на пакуванні також є QR -коди для ознайомлення з брендом.

Також важливо відмітити, що бренд не тестується на тваринах! Я на це часто звертаю увагу, та взагалі це одиниз трендів на сьогодні, екологічність.

Гелів для душу багато не буває) А коли цей засіб дійсно класний його потрібно точно спробувати!

✨В Avenue Des Parfums дуже великий вибір парфумованих гелів для душу, який може чудово доповнити твій улюблений аромат.

Взагалі мені дуже подобається, коли доглядові засоби для тіла пахнуть в одному стилі і не перебивають один одного: тут в тебе є така можливість обрати і гель для душу і парфуми одночасно!

Рекомендую), girls♥️