𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Joko Blend Suprime Moist Hair Mask

Joko Blend Suprime Moist Hair Mask

Після знайомства з шампунем і бальзамом із цієї лінійки, вирішила спробувати і маску, бо набір мені дуже сподобався.

Joko Blend Suprime Moist Hair Mask
Joko Blend Suprime Moist Hair Mask
Joko Blend Suprime Moist Hair Mask
Joko Blend Suprime Moist Hair Mask

Маска заявлена як зволожувальна, призначена для всіх типів.
Об'єм: 200 ml

Активні компоненти: aha-кислоти, вітамін Е, жожоба, кокос, колаген, молочна кислота, пантенол, протеїни, ромашка.

Маска представлена в банці з міцного пластику, додатково захищена мембраною.

Аромат ідентичний усій лінійці, для мене він дуже приємний, свіжий, десь віддалено на фоні відчуваються нотки зеленого яблука.

Консистенція маски густа, текстура кремова, тануча, не жирна.

Маска легко наноситься і рівномірно розподіляється, пасма її частково наче поглинають, а вона гарно їх обволікає.
Наношу на попередньо підсушення рушником волосся, щоб нічого з нього не стікало. На упаковці вказано, що слід тримати 5-10 хвилин, але я по можливості намагаюсь тримати якомога довше.

Змивається вона легко, не обтяжує. Ефектом приємно здивувала.
Маска дійсно чудово зволожує волосся, розгладжує, приборкуючи пухнастість, від чого посічені кінчики більш слухняні.
Волосся на дотик стає гладеньким, шовковистим, м'яким і розсипчастим, красиво блищить.

Засіб має в складі багато корисних компонентів, які чудово доглядають за волоссям, насичують його, зміцнюють і захищають. Якщо наносити маску на корені, то вона не бруднить цю зону і не провокує швидку втрату свіжості, об'єм не забирає.
Після неї волосся легко розчісується, гарно вкладається і виглядає більш доглянуто.

Результатом я задоволена, лінійка чудова.

Дякую за увагу